Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 20 yaşındayım hpv yüksek risk pozitif

Durum
    hpvyiyenecegim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

20 yaşındayım hpv yüksek risk pozitif

Bağışıklık sistemimin çok düştüğü bir dönemde vajinamda siğiller çıkmaya başladı. Ben ilk önce mantar olduğunu düşünmüştüm. Doktora gittiğimde bana hpv olduğunu ancak siğil çıkardığım için kansere dönme ihtimalinin olmadığını söyleyip gönderdi. Siğillerim de 2 ay içinde kendi kendine döküldü. Ancak hpv testim kanser riski yüksek bir tip ile pozitif çıktı. Ahcc kullanalı 2 ay oldu ancak time marka değil farklı bir marka kullanıyordum ve günde 0,81 gram kullanıyordum. Bu forumu keşfettikten sonra 3 gram kullanmam gerektiğimi öğrendim. Hemen trendyoldan time health marka ahcc sipariş ettim. Bugünden itibaren en az 9 ay günde 3 gramdan ahcc kullanacağım. İnşallah bir gün ben de buraya “negatifim” diye yazacağım. (Buradaki insanlar negatif olma süreçlerini okumak bana çok büyük bir umut oldu)

Durum
    Sercan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: 20 yaşındayım hpv yüksek risk pozitif

Geçmiş olsun... Güzel haberlerde buluşmak dileğiyle...

Durum
    Yeni Üye

tesekkur ederim..

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı hpvyiyenecegim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bağışıklık sistemimin çok düştüğü bir dönemde vajinamda siğiller çıkmaya başladı. Ben ilk önce mantar olduğunu düşünmüştüm. Doktora gittiğimde bana hpv olduğunu ancak siğil çıkardığım için kansere dönme ihtimalinin olmadığını söyleyip gönderdi. Siğillerim de 2 ay içinde kendi kendine döküldü. Ancak hpv testim kanser riski yüksek bir tip ile pozitif çıktı. Ahcc kullanalı 2 ay oldu ancak time marka değil farklı bir marka kullanıyordum ve günde 0,81 gram kullanıyordum. Bu forumu keşfettikten sonra 3 gram kullanmam gerektiğimi öğrendim. Hemen trendyoldan time health marka ahcc sipariş ettim. Bugünden itibaren en az 9 ay günde 3 gramdan ahcc kullanacağım. İnşallah bir gün ben de buraya “negatifim” diye yazacağım. (Buradaki insanlar negatif olma süreçlerini okumak bana çok büyük bir umut oldu)
    Selamlar @Hpvyiyeneceğim, çok kararlı ve savaşma arzulu başladın helal olsun, bu kararlılık ve yenme isteği varken zaten yenersin!
    Bu ahcc konusunu farketmen çok iyi olmuş biz herkesi aydınlatamıyoruz çünkü ama 0,81 gram oldukça yetersiz özellikle negatif olmak icin. 3 gram yapıldı zaten dr judith smith'in deneylerinde ve arastırmalarında. Bu arada 9 ay da kullanmana gerek yok. Gerçi ben de 8 ay kullanmıştım Ama ilk etapta 6 ay olarak kullanıp baktın içine sinmiyor 1-2 ay daha uzatabilirsin. İnşallah bir gün senin de negatif yazını okuruz ve ahcc kullananlar kısmına sabitleriz

Bağışıklığını ahcc yükseltecek, sen de güzel beslen hep söylediğim besinlerden tüket, sigara alkol varsa azalt ya da bırak, cinsel temas yok, jilet yok, spor yapabiliyorsan yap + uykunu güzel al, pozitif ol, takma kafana kendine 1 yıl ver ve siğil çıktıgında uzulme bu 1 yıl icinde. Ne kadar mutlu olursan bagısıklıgının guclenmesi de o kadar iyi olur cunku gülmek ve mutluluk bagısıklıgı artırır

Durum
    Yeni Üye

6 ay kullandıktan sonra gidip test olmayı düşündüm ama sonuç pozitif çıkarsa çok üzülürüm diye dedim 9 ay kullanayım😂 alkol sigaram yok zaten, günlük yaşantımda da gayet sağlıklı besleniyorum ve uykumu alıyorum. Bir ara yoga yapıyorum ona da geri dönersem hpv’yi atlatmama ihtimalim yok bence de😊 Genç olmamın da bir artısı olduğunu düşünüyorum..

Durum
    Admin

Alıntı hpvyiyenecegim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    6 ay kullandıktan sonra gidip test olmayı düşündüm ama sonuç pozitif çıkarsa çok üzülürüm diye dedim 9 ay kullanayım😂 alkol sigaram yok zaten, günlük yaşantımda da gayet sağlıklı besleniyorum ve uykumu alıyorum. Bir ara yoga yapıyorum ona da geri dönersem hpv’yi atlatmama ihtimalim yok bence de😊 Genç olmamın da bir artısı olduğunu düşünüyorum..
    Bence de hadi bakalım yoga da mental bir rahatlama verir sana. Ben de senin gibi dusunup once 6 aylık baslamıstım ama sonra içim rahat etsin diye 8 aya tamamlamıştım

Durum
    nefes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

ahcc'yi trendyoldan almak güvenilir mi arkadaşlar? aryanın önerdiği iki marka da var sadece iki satıcıda. yani başka satıcı seçeneği falan yok. internette şikayetleri okudum bir satıcı hakkında, merdiven altı almayın falan demişler. ben de almak istiyorum ama sahte olabilir diye korkuyorum her şeyin sahtesini yapabiliyorlar. oradan alıp kullanan çok oluyor mu güvenilir mi?

Durum
    Yeni Üye

ben trendyoldan aldim ve kullaniyorum🤔 sahne olsa nasil anlasilir ki? bilemedim su an

Durum
    nefes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

ben de oradan alacağım sanırım :/

Durum
    Admin

Arkadaşlar ahcc kullananlar kategorisinde ahcc'yi tedarik edebilirsiniz diye bir başlığımız var ordaki numara time health türkiye resmi distribütörü. İlla bir karmaşa yaşamak istemiyorsanız benim ve diğer forum üyelerinin kullandıgı gibi onlardan alabilirsiniz ya da trendyoldan da sipariş vermek de bir seçenek tabii ki. Ama time healrth TR distribütörü alva baya guvenilirdir çok zaman önce bana onlar ahcc getirtmişler ordan da zamanla forumdakilere yardım ettiler benim yönlendirmem ile