Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 16 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 20 yaşındayım hpv yüksek risk pozitif

Durum
    Mağdurella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: 20 yaşındayım hpv yüksek risk pozitif

Simdi baktim trendyola bu alva distribütöründen trendyol daha pahaliya satiyor onu tercih etme sebebiniz nedir

Durum
    hpvyiyenecegim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

burada kac paraya satildigini bilmiyorum trendyol kolayima geldigi icin oradan almistim. burda ne kadara satiljyor bir bilginiz var mi?

Durum
    Mağdurella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Sanirim tam fiyat yazmak yasak sitede ama arada 70 tl gibi bi fark var trendyolda daha pahali

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Mağdurella Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Simdi baktim trendyola bu alva distribütöründen trendyol daha pahaliya satiyor onu tercih etme sebebiniz nedir
    Arkadaşlar hep söylüyoruz forumdan ulaşan kişilere yani forum uyelerine daha uygun fiyatlı diyoruz da anlatamıyoruz. sebebi ise; herkesten önce ben tedarik etmiştim bundan çok yıl önce belki 4 yılı vardır. Forumdaki arkadaşlarda bize yardım eder misin dedigi için forumdakilerde tedarik ettiği fazla kutu alımında indirim yapıyorlar diye biliyorum detaylarını belki değiştirmişlerdir siz sorun yine de.

Durum
    Ceyda5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar hep söylüyoruz forumdan ulaşan kişilere yani forum uyelerine daha uygun fiyatlı diyoruz da anlatamıyoruz. sebebi ise; herkesten önce ben tedarik etmiştim bundan çok yıl önce belki 4 yılı vardır. Forumdaki arkadaşlarda bize yardım eder misin dedigi için forumdakilerde tedarik ettiği fazla kutu alımında indirim yapıyorlar diye biliyorum detaylarını belki değiştirmişlerdir siz sorun yine de.
    Ben forum üyesi olduğumu söylemedim belirtmeli miydim? 420 dendi bana bir kutu. Normal de fiyatı daha mı uygun arya

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Ceyda5 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben forum üyesi olduğumu söylemedim belirtmeli miydim? 420 dendi bana bir kutu. Normal de fiyatı daha mı uygun arya
    Onlar sizin forumdan geldiğinizi biliyorlar ceyda verdikleri numara forum numarası normalde amazon veya trendyol gibi yerlerde (bu arada trendyoldaki ahcc de onlarınmış baktım, yani güvenebilirsiniz) bir tık daha pahalı oluyor. benim bildigim 1 kutu değil de 3-5 kutu alınırsa daha uyguna veriliyor diye biliyorum ama çok oldu bunu ögreneli siz yine onlara sorun.