Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci ... 234
Toplam 33 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 33 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Dertleşelim mii?

Durum
    Nora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Dertleşelim mii?

Rica ederim.Yani isteyen tabi ki hayatindan tamamen cikarabilir cinselligi tercih meselesi.Ben de bu cinsel hastalik mevzularindan dolayi cikaricam tamamen sanirim

Durum
    Şanssız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Sizce ben ne yapacağım 33 yaşında erkeğim 1.5 sene önce evlendim evlenmeden önce bakireydim evlendikten sonra daha cinsel ilişkiye girmeden önce banahpv tip 51 taşıdığını söyledi ilk 1 yılımız kavga gürültüyle geçti ancak ayrılamadım gardasil 4 aşısı vurulmaya başladım son doz 2 hafta sonra olacak ondan eşim cinsellik isteyecek benden hayatım boyunca bulaşıcı hastalık fobisinden dolayı kimse ile birlikte olmadım evliliğe sakladım kendimi bi erkek olarak ancak başıma gelene bak bu dünyada adalet yok daha önceden de ona bağlanmışım doktorlara gittim onlar erkekler için çok da önemli değil evliliği bitirmene sebep olacak kadar diyor peki benim ki evlilik mi benim gibi piprikli titiz temiz bi insanın başına gelene bak ne yapacam ben şanssız ve çaresizim off ya off

Durum
    Sercan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Merhaba erkeklerde durum büyük oranda tehlikeli seyretmiyor. Eşiniz kadin olduğu icin hpv testleri daha kesin sonuç verecektir. Vücudundan atmış bile olabilir belki de... bu kadar yipratmayin kendinizi