Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 33 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Dertleşelim mii?

Durum
    ereya45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Dertleşelim mii?

Alıntı Sercan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bagisikligi oynatacak hicbir sey önermiyorlar, ozellikle ahcc diye sormadım. Goze alamam cunku...

Hepsi birbirine benziyor bagisiklik sist. Hastalıklarının... eski tıp kitaplarındaki tedavilere mi baksak bilemedim ki
    Bazıları otoimmun hastalıklar için verilen ilaçları düzenli kullanıyorsanız sıkıntı olmaz diyor bazıları kötü etkiler diyor ama bu şey gibi kansere dönüşme olasılığı olan bir hastalığı mı taşımak istersiniz yoksa otoimmun mü alırsınız bu şey en çokta bizim için zor

Durum
    Sercan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Kesinlikle ben onun hep yanindayim ama o da benim yanimda olmasi lazim ki yol kat edebilelim...
    Umarim bir an önce sagliginiza ve evladiniza kavuşursunuz

Durum
    Kıdemli Üye

Bence vucudunun bilmedigi bir takviye ile degil, zaten vucutta var olan vitaminleri dengede tutarak , sporla, saglikli beslenmeyle, uykuyla ve alkol-sigaradan uzak durarak bu süreci geçirmeye çalış. Once bunu dene.... işler yokusa girerse o zaman plan değişikliği yapabilirsin

Durum
    Kıdemli Üye

Bence vucudunun bilmedigi bir takviye ile degil, zaten vucutta var olan vitaminleri dengede tutarak , sporla, saglikli beslenmeyle, uykuyla ve alkol-sigaradan uzak durarak bu süreci geçirmeye çalış. Once bunu dene.... işler yokusa girerse o zaman plan değişikliği yapabilirsin
    Şuan aslında mecburende olsa tam olarak öyle yapıyorum maddi olarak ahcc veya başka bir takviye şimdilik alacak gücüm yok hatta test olacak kadar bile..

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı ereya45 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şuan aslında mecburende olsa tam olarak öyle yapıyorum maddi olarak ahcc veya başka bir takviye şimdilik alacak gücüm yok hatta test olacak kadar bile..
    Devlet hast. Smear takibini yaptir, tip testi için kendine en az 1 yil ver...

Durum
    Kıdemli Üye

Devlet hast. Smear takibini yaptir, tip testi için kendine en az 1 yil ver...
    Yüksek riskli olmasından korkuyorum açıkçası çünkü zaten sürekli aft olduğu için dilimde artık çok güçlü bir yüzeye sahip olduğunu düşünüyorum beni genitalden çok ağız korkutuyor müdahalesi daha zor daha pahalı

Durum
    Umay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

@ereya45 eczaneden kenacort oral base alın yatmadan önce sürün aftlarin uzerine ama yedirmeyin merhem zaten mum gibi kivam aliyo bi sure sonra ve hemen uyuyun 2 gune geçiriyor. Yaklasik 6ay kadar agzimdaki yaralardan çektim hergun 3 4 yerde aft olurdu dilimde kalıcı bi yanma söz konusuydu buz ile tampon yapiyodum sürekli karadut surubu iciyordum vs.hic biri çare olmadi bi doktorun önerisiyle kullandim agrisini aldi cok hizli iyilestirdi ve tekrarlamasini engelledi suan 15 20 gunde bir çıkıyor o da asitli seyler yiyip içince.

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı Umay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @ereya45 eczaneden kenacort oral base alın yatmadan önce sürün aftlarin uzerine ama yedirmeyin merhem zaten mum gibi kivam aliyo bi sure sonra ve hemen uyuyun 2 gune geçiriyor. Yaklasik 6ay kadar agzimdaki yaralardan çektim hergun 3 4 yerde aft olurdu dilimde kalıcı bi yanma söz konusuydu buz ile tampon yapiyodum sürekli karadut surubu iciyordum vs.hic biri çare olmadi bi doktorun önerisiyle kullandim agrisini aldi cok hizli iyilestirdi ve tekrarlamasini engelledi suan 15 20 gunde bir çıkıyor o da asitli seyler yiyip içince.
    Önerin için çok teşekkür ediyorum ama 9-10 yaşımdan beri bu sorunu yaşıyorum benimkinin kalıcı bir çözümü yok malesef çünkü otoimmun hastalıklarım var oralmedic bazen kullanıyorum bazen de aftoral kullanıyorum onlarda dediğin gibi hızlı iyileşme sağlıyor yani köklü bir çözümü şimdilik yada benim için yok gibi

Durum
    Umay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cok gecmis olsun ereya45 umarim hafifler veya alternatif ve kalıcı bi çözüm bulunur.

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı Umay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cok gecmis olsun ereya45 umarim hafifler veya alternatif ve kalıcı bi çözüm bulunur.
    İnşallah bu ve tüm hastalıklara artık bir çare bulurlar