Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Aşı ve Kanser geliri

Durum
    alineor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Aşı ve Kanser geliri

Arkadaşlar yeni bir bilgi öğrendim ve paylaşmak istiyorum bilgilendirmek adına. Bana göre çok önemli. Herkes oturup bir düşünsün.
    2014 yılında dünyada aşıdan elde edilen toplam gelir 42 milyar 237 milyon dolarken, kanserden elde edilen toplam gelir 173 milyar dolar civarındaymış. İlaç sanayii her zaman en etkili bir silah aslında. Hasta olduğumuzda aldığımız ilaçlar başka bir yerimizin tahribatına yol açıyor ki bu kısır döngü devam etsin. İyi araştırıp doğru olan yolu bulmak burada önemli.
    Umarım bu rakamlar anlamak isteyip, biraz kafa yorana yardımcı olur.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Aşı ve Kanser geliri

Alıntı alineor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar yeni bir bilgi öğrendim ve paylaşmak istiyorum bilgilendirmek adına. Bana göre çok önemli. Herkes oturup bir düşünsün.
    2014 yılında dünyada aşıdan elde edilen toplam gelir 42 milyar 237 milyon dolarken, kanserden elde edilen toplam gelir 173 milyar dolar civarındaymış. İlaç sanayii her zaman en etkili bir silah aslında. Hasta olduğumuzda aldığımız ilaçlar başka bir yerimizin tahribatına yol açıyor ki bu kısır döngü devam etsin. İyi araştırıp doğru olan yolu bulmak burada önemli.
    Umarım bu rakamlar anlamak isteyip, biraz kafa yorana yardımcı olur.
    Evet aşı konusunu ben de dusunmekteyım acıkcası, henüz yaptırmadım, aşı sadece yeni bir hpv tipinin bulasmasını önledigi icin ve su an cinsel bir ilişkim olmadıgı ıcın doktorumla konustuk ve su an acelesi olmadıgına karar verdım. Genelde cogu doktor yaptırın dıyor ama bazıları yaptırmayın dıyor neden bilmiyorum.

Bu Konu için Etiketler