Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv den sonra boşanan veya ayrilanlar oldu mu?

Durum
    Sercan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Hpv den sonra boşanan veya ayrilanlar oldu mu?

Arkadaşlar hpv den sonra var olan ilişkiniz ne boyuta gecti?
    Ayrilanlar bosananlar oldu mu ?
    Ya da ( cinsellik yaşanmadan)evliligini ilikisini kurtaranlar bunu nasil başardı?

Durum
    Eichmann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Hpv den sonra boşanan veya ayrilanlar oldu mu?

Birinden hpv için ayrılan ya da boşanan maldır, cahildir.

Durum
    Umay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

eichmann merhaba pek öyle olmayabilir aslında. ben kimseden ayrılmadım veya boşanmadım ama şunu da düşünmek gerek sen tedavi olmaya iyileşmeye çalışıyorsun fakat karşı taraf bunu umursamadan önlemsiz bir şekilde beraber olmak istiyor, sağlıksız olduğunu düşündüğün şeyler teklif ediyor sana ve asla derdini anlatamıyorsun. veya aldatıldığını düşünüyorsun bunun gurur boyutunu aşsan da bir sağlık problemi olarak tekrar karşına çıkmasından korkuyorsun. düşününce bana mantıklı sebepler gibi geliyor açıkçası. ama tabi ki kimden geçtiği kavgası veya sen önceden kesin bunu bunu yaşadın gibi söylemler varsa bence de çok anlamsız.

Durum
    mert2036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Sercan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar hpv den sonra var olan ilişkiniz ne boyuta gecti?
    Ayrilanlar bosananlar oldu mu ?
    Ya da ( cinsellik yaşanmadan)evliligini ilikisini kurtaranlar bunu nasil başardı?
    Bence boşanmak çok anlamsız bu hayatı beraber yasıyorsunuz birbrinize destek olmalısınız bence boşanma olayını kapatın aklınızı kurcalamayın tabi eşinizi seviyorsanız eger benim eşim durumumu biliyor hıc sorun etmedi korunmalı bir sekılde devam edıyoruz ilişkımıze birazda tehlıkenın farkında degıl ama önemsemıyor aşıyıda kabul etmiyor eşim

Durum
    Deryaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı mert2036 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence boşanmak çok anlamsız bu hayatı beraber yasıyorsunuz birbrinize destek olmalısınız bence boşanma olayını kapatın aklınızı kurcalamayın tabi eşinizi seviyorsanız eger benim eşim durumumu biliyor hıc sorun etmedi korunmalı bir sekılde devam edıyoruz ilişkımıze birazda tehlıkenın farkında degıl ama önemsemıyor aşıyıda kabul etmiyor eşim
    Bende durumu apaçık anlamalısın tehlikeli olduğunu aşıyı mutlaka olmalı sen negatif olsan bile eşin ilerde hasta olursa bide onun hastalığıyla ilgilenmek zorunda kalacaksınız daha cok yıpranırsınız.Üstelik kadınlarda rahim ağzı kanseri riski varken Smear testi yaptırsın mutlaka. Bebeğe gecme ihtimali olan bi hastalık. Nacizane tavsiye vermek istedim. Siz bilirsiniz tabide.

Durum
    mert2036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Deryaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende durumu apaçık anlamalısın tehlikeli olduğunu aşıyı mutlaka olmalı sen negatif olsan bile eşin ilerde hasta olursa bide onun hastalığıyla ilgilenmek zorunda kalacaksınız daha cok yıpranırsınız.Üstelik kadınlarda rahim ağzı kanseri riski varken Smear testi yaptırsın mutlaka. Bebeğe gecme ihtimali olan bi hastalık. Nacizane tavsiye vermek istedim. Siz bilirsiniz tabide.
    Anlattım rahız agzı kanserı yapıyor dıye yok ne dedımse aşı olmuyor inanmıyorum ben aşılara diyor şimdiye kadar yüz defa yaptırmıştım kafın doğumda vajinal muayne bile yaptıramıyorum