Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yardım!!

Durum
    merve.cir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Yardım!!

1 yıldır genital siğillerim var araya birçok etkenin girmesi nedeniyle ihmal ettim. Ve 2 gün önce teşhis konuldu. Doktorum aldarayı uygun gördü bana onu kullanmaya başladım dün itibariyle. Bağışıklığıma dikkat etmemi de söylemişti. Şimdi ahcc alsam nasıl ne hangisini almalıyım. Ahcc ile ilgili hiçbir şey bilmiyorum çünkü. Nasıl kullanmalıyım. Hem krem tedavisi olup hem ahcc yi mi kullanmalıyım? Lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim. Gerçekten ne yapacağını bilmiyorum.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Yardım!!

Merhabalar merve,

Ahcc için şu başlığa bakabilirsin: http://www.hpvliyiz.com/showthread.p...n-hpv-tedavisi

Ben ve birçok üye time health ahcc kullanarak negatif olduk. Time health ile ilgili detayları oradaki numaradan sorabilirsin günde 6 adet kullandık ve hala bu sekilde kullananlar var. Önemli olan kullandıgın ahcc'nin negatif yapan ahcc olması. Bunlardan 2 tanesi negatiflik konusunda çok iyi: Biri time health öbürü kinoko. yurtdışına gidip gelen tanıdıgın varsa kinoko aldırabilirsin eger yoksa resmi time health distribütörü zaten verdiğim numara. Bunun dışında canın hangi ahcc'yi kullanmak isterse kullanabilirsin yanlış anlama bizler ne kullandık ne oldu onu anlatmaya çalışıyorum. Hangi ahcc'yi kullanırsan kullan tek dikkat etmen gereken şey: negatif olunuyor mu bu ahcc ile? o yuzden yabancı kaynakları da arastırabilirsin. zaten ulkemizde 1-2 ahcc markası var cok da yok eğer yurt içinden alacaksan.