Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 3 yıldır

Durum
    Trolkil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

3 yıldır

Merhaba öncelikle 3 yıldır şişlilerim var ve şu an kafama çok takılıyorlar ilişki yaşayacağım yaşayayım mı diye düşünüyorum ve evde kendim asit siğil ilacıyla yakmaya çalışıyorum hpv devam ediyor Mudur bir tavsiye verebilir misiniz teşekkürler.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: 3 yıldır

@Trol, yazım hatalarını düzeltirsen sevinirim bundan sonrası için. Yanlış yazdığını bile bile düzeltmeden paylaşıyorsan ben de aynı özensizliği senin için gösteririm, bilgine.. uyarıdır.

Siğillerin varsa cinsellikten kaçınman gerekiyor başka birini hpv pozitif yapabilirsin bence dikkat etmelisin. Siğil varsa hpv'de vardır.

Durum
    Yeni Üye

Yazım yanlışlarına dikkat edememişim kusura bakmayın ya açıkçası 2 yılda atılır deniliyor benim 3 buçuk yıl oldu hala devam ediyor devlet hastanesine gittiğim de bana Molloskum denildi ve test yaptırmadım bu tanıya nasıl varabiliyor bunu da anlayamadım ve nedense bana hiçbir şekilde tavsiye verilmedi yardımcı olabilirseniz çok sevinirim hpv ile molloskum arasındaki fark bakılınca anlaşılabiliyor mu doktor başından savmak için mi dedi anlayamadım yardımlarınız için teşekkürler şimdiden 🙏

Durum
    Eichmann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Molluscum'a da bir tür virüs sebep oluyor ve sanırım burada hiçbirimizin dermatoloji üzerine uzmanlığı yok o yüzden farkı biz anlayamayız. Alanında uzmanlara görünün derim.

Durum
    Yeni Üye

Teşekkür ederim 😊

Durum
    ereya45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı Trolkil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim 😊
    3 yıl uzun bir süre ama bu süreçte bağışıklık ve beslenme olarak değişiklik yaptınız mı mesela Ahcc kullandınız mı sigara alkol varsa bıraktınız mı çünkü hpvnin 1-2 yılda negatif olması için zorlu sıkı bir program gerekiyor çoğu zaman