Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: sıkıntılı süreç

Durum
    CastleFrank - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

sıkıntılı süreç

merhabalar, 23 yaşında dışarıdan bakıldığında fazlasıyla güçlü gözüken bir erkeğim belirtiyorum bunu çünkü 1 hafta önce yeterince güçlü olmadığımı öğrendim. 1 tane kasık 2 tane penis üzerinde olan minik siğilciklerim varmış. 3 aydırda karantinadaydım kimden gelmiş bu lanet Öncelikle buraya kayıt olma sebebim benimle aynı dertten muzdarip insanların fikirlerini almak muhabbet etmek. 1 haftadır sürekli araştırıyorum araştırdıkça kendimi inceliyorum bir şeylerden huylanıyorum ve artık cinsel hayattan nefret ettiğimi söyleyebilirim. 2 üroloji doktoruna gözüktüm birisi devlet hastanesi beyefendi açıp görme ihtiyacı bile duymadı yazayım aldarayı git diyor İkinci doktorum özel hastanedeydi gittim koter yaptıracağım diye aklımda fikir var ama o da hpvnin vücuttan atılmadığını savunduğu için bi ters düştük. penis ucumda idrar yolu çıkışımda mor bir nokta var doktora sordum olur öyle şeyler sıkıntılık bir durum yok gibi dedi. yine de insanın geleceğini düşündüğünde hayati fonksiyona sahip bu organı kaybetme riskini düşünmek bile bütün günü zehir etmeye yetiyor.

Durum
    Sercan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: sıkıntılı süreç

Yaşınız cok genç, duzenli bakim,dikkat, takip,tedavi, aşı ve takviye ile atlatacaksınız.
    Dilerseniz bi tiplendirme yaptirin. Ilerideki partnerinizin asiyla korunup korunamayacagini anlamis olursunuz.
    Risk olarak erkeklerde cook cok dusuk bir risk gununuzu bosuna zehir etmeyin.
    Geçmiş olsun...

Durum
    Yeni Üye

evlenmek için genç yaştayım umarım negatife çevirir eşime aşı yaptırtmak zorunda kalmam 6 yıldır düzenli spor yapıyorum 1 haftadır takviyeleride arttırdım ama öğrenci olduğum için ahcc alamayabilirim. Eksikliğini tamamlamaya çalışıyorum günde 2 yeşilçay 1 zencefil çayı imuneks vb. takviyeler kullanıyorum bakalım umarım daha büyük dertler olmaz

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Merak etmeyin cinsel organınızı kaybetmezsiniz Düzenli siğil tedavisi, kendine iyi bakıp bağışıklığı yükseltmek ve cinsellikten kaçınmak. Bu 3ünü sabırla yapmalısınız ve kendinize 1 sene vermelisiniz

Durum
    Yeni Üye

hahaha daha evlenmeden cinsel aktif olabileceğimi sanmıyorum, gerçekten bu denli yaygın ve insanlara problem çıkarabilen bu virüs için bir farkındalık oluşturulmalı teşekkür ederim desteğiniz için umarım üstesinden geleceğiz

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Rica ederim