Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 23 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 23 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv pozitif ve evli olanlar ?

Durum
    kb86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Hpv pozitif ve evli olanlar ?

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cin1 i atlatmak basit. Genelde cin1 de leep yapilmaz sadece izlenir. Yapilma sebebi tip 16 olmandir. Cunku kansere cevirme ihtimali cok yuksek olur.
    Arya cım bu biraz doktorun takdirine de kalmış bir durum aslında dediğin gibi gözlemleyebilir de alabilir de benim doktor pek risk almayan biri. bu vakalarla uğraşmaktan az çok sonucu kestiriyor ve direk uyguluyor sanırım.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı kb86 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arya cım bu biraz doktorun takdirine de kalmış bir durum aslında dediğin gibi gözlemleyebilir de alabilir de benim doktor pek risk almayan biri. bu vakalarla uğraşmaktan az çok sonucu kestiriyor ve direk uyguluyor sanırım.
    Bence de canim farkli bir tip olsan leep yapacagini sanmazdim. Senin gibi kac vakayla ugrasmistir belki cin1 diye izledikleri cin3 cikinca surekli o da boyle bir karar almis olabilir riske atmamis. Ama genelde dedigim gibi cin1 e leep yapilmaz.

Durum
    Seyilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Merhabalar, konuyu hortlatmış olacağım ama inanın çaresiziz ve ümitisisiz. Hiç bir bilgimiz yok bu konularda. Eşimle ben 10 yıldır evliyiz neredeyse. Bu zamana kadar farkına varmadık, sigil vs yoktu. Eşim doktora gidince doktor ön bölgesinin dışı değil ama iç tarafında sigil olduğunu söyledi ve bu şekilde öğrendik.. Tipini va bilmiyoruz ama sigil olduğu için kötü huylu olan değildir diye düşündük. Ne yapacağız biz? Evlendiğimizde de vardı belki de ve o şekilde çocuk sahibi olduk. Tedavi süreci yok bildiğim kadarı ile sizce bizim için umut var mıdır?

Bu Konu için Etiketler