Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 23 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv pozitif ve evli olanlar ?

Durum
    Marbled - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Hpv pozitif ve evli olanlar ?

Teşekkürler haklısınız henüz çok bilgi sahibi olmadıgım için kesin bir bilgi varsa öğrenmek istedim yavaş yavaş öğrenip alışıcam

Durum
    hpv16 için çare arıyorum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Bugün doktora gittim, patoloji sonucu cın1 çıktı zaten hpv 16 var...
    Doktora eşimle gittik .. Cinsel ilişkiyi bıraktığımızı söyledim...
    Doktor böyle bir şey diyemem .. Sonuçta 6 ayda bir bakıcaz size cın1 de takip yapıcaz cın2 de rahim ağzını alıcaz, cın3 te sizin çocuklar olduğı için rahmi alıcaz dedi..
    Bu süreç uzun böyle birlikte olmayın diyemem zaten eşinizdede vardır kesin dedi..
    Bende burda ve başka sitelerde okuduğum kadarıyla baxsır ve kondom kullandırtayım eşime diyorum ama çok tuhaf düşüncesi bile... Ne güzel 8 ay bağışıklık güçlendirme ve ilişki ye ara verme kararı almıştım eşimle...
    Şimdi eşimde birliktelik yaşayabilirsiniz diye doktoru duyunca sevindi...
    Neysem... Jinekologlar burda yazılanlar gibi düşünmüyor bence.. Yada benim jinekolog erkekti eşime böyle demeyi uygun görmüşte olabilir..
    Herhalukarda eşimde bende bağışıklık kuvvetlendirmeye ve azami dikkate devam edicez....

Durum
    gicik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye
    Nereden
    Ankara

Alıntı hpv16 için çare arıyorum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Doktor böyle bir şey diyemem .. Sonuçta 6 ayda bir bakıcaz size cın1 de takip yapıcaz cın2 de rahim ağzını alıcaz, cın3 te sizin çocuklar olduğı için rahmi alıcaz dedi..
    Bu süreç uzun böyle birlikte olmayın diyemem zaten eşinizdede vardır kesin dedi..
    Bende burda ve başka sitelerde okuduğum kadarıyla baxsır ve kondom kullandırtayım eşime diyorum ama çok tuhaf düşüncesi bile... Ne güzel 8 ay bağışıklık güçlendirme ve ilişki ye ara verme kararı almıştım eşimle...
    Neysem... Jinekologlar burda yazılanlar gibi düşünmüyor bence.. Yada benim jinekolog erkekti eşime böyle demeyi uygun görmüşte olabilir..
    Herhalukarda eşimde bende bağışıklık kuvvetlendirmeye ve azami dikkate devam edicez....
    Doktorunuzu yargilamak gibi olmasin ama ne merakliymis kesip bicmeye...
    ben de hpv 16 hsil sinirlar pozitif ilk yapilacak islem leep olucak sinirlar pozitif devam ederse tekrar leep... cocugum yok evli degilim ama kesip bicmek almak etmek bilmiyorum cok garibime gidiyo doktorlarin bu yaklasimlari
    Nitekim cin1 gelmissiniz ahcc ve kendinize iyi bakmaniz sonucunda gerileme olasi cok yuksek. Cok onyargili konusmus beni korkuturdu bu dedikleri acikcasi

Durum
    Tecrübeli Üye

Canım ben artık korku olayını aştım gibi...
    Bu doktor şehir merkezinde ve ben ilçede yaşıyorum..
    Artık burda bu sonuçlarla başka doktor vb bulup devam edeceğim..
    Ahcc ve bilumum bişiler yiyip içiyorum...
    İnşallah atlatacağım buna yürekten inanıyorum��

Durum
    kb86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Size cin1 çıktıktan sonra leep yapılmadı mı. Öylece bekleme kararımı aldı doktorunuz.

Durum
    gicik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye
    Nereden
    Ankara

İnsallah atlatirsiniz. Daha kapsamli bi hastaneye gorunseniz sizin adiniza daha cok sevinirim bi islem yaptirmadan once.
    @kb86 arkadasimizin da dedigi gibi leep yapilmadi herhalde. Ama riske atmamak adina leep olunabilir bence zaten evli ve cocugunuz da varmis kafaniz rahat eder

Durum
    Tecrübeli Üye

Arkadaslar bende ilk hpv 16 çıktı.. İlçeden şehir merkezine gönderdiler..
    Şehir merkezinde doktor ben bugün size biyopsi yapacağım, eskiden smear vb yaptırmamışşınız ne kadar yayılmış vb bilememm dedi..
    Ben biraz ağlama vb olayları yaşadım.. Genel anestezi verirlerken uyanmam lazım çocuklarım var vb diyordum...
    Sonra hastane çıkış kağıdını buldum.. Orda leep yazıyordu..
    Bugün patoloji sonuçları çıkmış..
    Merkeze gittim eşimle... Doktordan sonuçları aldım servikal küretaj leep vb yazıyordu..
    Yapmış ilk gittiğimde leepi ....
    Bu doktorla devam etmeyeceğim ama cın1 nasıl geriler sadece bağışıklık beslrnme ve uyku takviyesi...
    Stres yok sigara biitti diyorum..
    İnşallah arkadaşlar atlatırız topluca...

Durum
    kb86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Arkadaslar bende ilk hpv 16 çıktı.. İlçeden şehir merkezine gönderdiler..
    Şehir merkezinde doktor ben bugün size biyopsi yapacağım, eskiden smear vb yaptırmamışşınız ne kadar yayılmış vb bilememm dedi..
    Ben biraz ağlama vb olayları yaşadım.. Genel anestezi verirlerken uyanmam lazım çocuklarım var vb diyordum...
    Sonra hastane çıkış kağıdını buldum.. Orda leep yazıyordu..
    Bugün patoloji sonuçları çıkmış..
    Merkeze gittim eşimle... Doktordan sonuçları aldım servikal küretaj leep vb yazıyordu..
    Yapmış ilk gittiğimde leepi ....
    Bu doktorla devam etmeyeceğim ama cın1 nasıl geriler sadece bağışıklık beslrnme ve uyku takviyesi...
    Stres yok sigara biitti diyorum..
    İnşallah arkadaşlar atlatırız topluca...
    Tamam ozmn ilk leep yapılmış. Bana da bi kez yapıldı sınırlarda devam etmediği için doktorum zaten ben o bölgeyi temizleyerek aldım tekrar işlem yapmayacağım dedi 3 ay sonra 6ay sonra ve bi 6 ay sonra smear verdim temiz çıktı hepsi sonra yılda bir kontrole döndü. 7 yıl oldu nerdeyse çok şükür bişey yok bu yılki 20 gün sonra yapılcak artık hayırlısı ... bende bu süreçte yeme işini biraz düzen sokmuştum ve ekstra takviye arada kullanıyordum immuzinc vardı o zmn

Durum
    Tecrübeli Üye

Süper olmuş canım ya .. Cın1 i atlatan buldum))
    Böyle atlatanlar yazınca çok seviniyorum..
    Doktor bana anlatınca ben sanki adam smear ve hpv takibiyle cın2 ve Cın3 ün çıkmasını bekliyomuş gibi hissetmiştim...
    Banada bu olaylar çok iyi kapak oldu eskiden otu çöpü takardım şimdi relaxxx diyorum.. Uyku yeme içmemde düzene girdi...
    Sevindim senin adına inşallah hep temiz çıkar sonuçlarımız hepimizin

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cin1 i atlatmak basit. Genelde cin1 de leep yapilmaz sadece izlenir. Yapilma sebebi tip 16 olmandir. Cunku kansere cevirme ihtimali cok yuksek olur.

Bu Konu için Etiketler