Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahcc tedavisi ve duoderm

Durum
    cellat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Ahcc tedavisi ve duoderm

Merhabalar yaklaşık 1.5 yıldır hpv pozitifim. bir kaç kez yaktırdım ama tekrar nüksetti ve 1 haftadır AHCC (3 gram) tedavisine başladım. 7 8 yıldır haftanın 5 6 günü spor yapan yağ oranı hep düşük gezen ve 4 5 öğün sağlıklı beslenen ve şeker vs. tüketmeyen biriyim. ama ona rağmen pozitifim. bu süre zarfında da C vitamini ve D vitamini ekleyerek ilave olarakta VitaGlucan+ kullanan biriyim.
    Bunlara ek olarakta DUODERM kullanmak istiyorum. Çok fazla can yakıyor ama forumda etkili olduğunu okudum. Doktorumda yaktıktan sonra bunu önerdi. Sizlerin düşüncesi nedir? Ve AHCC kullanırken VitaGlucan+ nın olumsuz bir etkisi olur mu? Ve son olarakta bu eğer DUODERM kullanmayıp gidip tekrar yaktırsam daha iyi sonuç alır mıyım? yaklaşık bi 40 50 tane ufak ufak var ve gerçekten kendimi kötü hissettiriyor. şimdiden teşekkürler.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Ahcc tedavisi ve duoderm

Ahcc'nin yanında ek takviyeye gerek yokmuş beta glukan vs tarzı. Bunu hem imutor hem de ahcc'yi 4 ay birlikte kullandıktan sonra öğrendim. Geri kalan 4 ayda sadece ahcc kullandım. Toplamda 8 ay ahcc kullanmış oldum yani. Duoderm hakkında pek bir bilgim yok, uzun süredir pozitifmişsiniz umuyorum ki ahcc ile negatif olacaksınız, düzenli kullanım aksatmamak ve cinsel perhiz önemli.

Durum
    Yeni Üye

arya selam, duoderm ;verrutol gibi bir ilaç. ama forumda çoğu kişi verrutol kullanmış o yüzden aslında hangisini kullanmam gerektiğini bilemedim.
    umarım duoderm ile farkını ve mantığını kıyaslayabilecek birisi çıkar.. teşekkür ederim umarım

Durum
    Admin

Duoderm kullanan 2-3 kişi vardı forumda hatırlıyorum. Hatta bir kişi çok memnun kalmıştı onu da hatırlıyorum. Sanırım ben verrutol de kullanmadıgım için ne kadar etki edip ne farkı oldugunu da bilemiyorum ama verrutol dikkatli kullanılması gereken bir ürün bence cunku yanlıslıkla fazla yere degdirip derisini yakan da oldu Ben böyle seylerden korktugum için 1-2 tane istemediğim sigilim oldugunda ve doktora gitmeye üşendiğimde kendi elma sirkesi ile hallediyordum zamanında. Eğer siğilin çok değilse sen de dusunebilirsin.

Durum
    Yeni Üye

teşekkürler arya,bir de bildiğim kadarıyla ahcc siğil düşürmüyor,peki siğilleri söndürüyor mu? ufaltıyor mu? yok mu ediyor? nasıl bir azalma sağlıyor?

Durum
    Admin

Alıntı cellat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    teşekkürler arya,bir de bildiğim kadarıyla ahcc siğil düşürmüyor,peki siğilleri söndürüyor mu? ufaltıyor mu? yok mu ediyor? nasıl bir azalma sağlıyor?
    Cellat bazılarında ahcc kullanırken siğil yok olması gibi durumlar oluyor. Ama ahcc'nin görevi bu değil, bu amaçla kullanırsan hüsrana uğrarsın. Ahcc bagısıklıgını yükseltip hpv'yi vucuttaan atmaya yarar, siğillere karşı bir olayı yok yani. Siğilleri kendin tedavi ettirmelisin.

Durum
    Yeni Üye

peki bu tedavi olayını ne zaman yapmalıyım? negatife döndükten sonra mı? yoksa 6 ay sonra mı? bir kaç ay sonra mı? gidip yaktırmam mı gerekiyor o zaman tekrar? ve negatife döndükten sonra siğillerin olması bir sorun teşkil etmiyor mu? teşekkürler arya.

Durum
    Admin

cellat sigillerden kurtulmak hakkında bilgin var mı bilmiyorum ama düzenli olarak yaptırmalısın. kriyoterapi ve koterizasyon denilen 2 yöntem var baska yontemlerde var cıktıkca sigilleri yaktıracaksın ya da donduracaksın internette araştır biraz derim, dermatolog veya urologa gidebilirsin. negatife dönmek demek zaten hpv olmadıgın sigilin de cıkmadıgı durum demektir.

Durum
    Yeni Üye

tabiki de bilgim var. 2 kez yaktırdım zaten özelde. yukarıda da belirttim ama doktorum ahcc önerdi ve sürekli çıkıtğı içinde yakamam dedi. hatta aldara verdi ve işe pek yaramadı. sonra da duoderm önerdi. yani o zaman sonuç olarak ahcc kullanırkende hali hazırda bulunan siğilleri yaktırmam gerekiyor doğru mudur? çünkü doktorum bunun bilgisini vermedi ve gerekte yok dedi.

Durum
    Admin

Alıntı cellat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tabiki de bilgim var. 2 kez yaktırdım zaten özelde. yukarıda da belirttim ama doktorum ahcc önerdi ve sürekli çıkıtğı içinde yakamam dedi. hatta aldara verdi ve işe pek yaramadı. sonra da duoderm önerdi. yani o zaman sonuç olarak ahcc kullanırkende hali hazırda bulunan siğilleri yaktırmam gerekiyor doğru mudur? çünkü doktorum bunun bilgisini vermedi ve gerekte yok dedi.
    Aynen öyle, ahcc'nin siğil gideren bir olayı mı varmış sor bakalım doktora Ne diyeceğini merak ediyorum. Sürekli çıktığı için yakamam diyorsa belki sebeplerinden biri tahriş olmasıdır o bölgedeki derinin. Onun yerine bir dermatologa gidip kriyoterapi yaptırmanı öneririm daha basit ve yakılma gibi iyileşme süreci uzun değil çok daha kısa.