Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 15 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahcc tedavisi ve duoderm

Durum
    Aziz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Ahcc tedavisi ve duoderm

Öncelikle merhahaba geçmiş olsun arkadaşım. Bende koter ,lazer, dondur yöntemi, hatta anestezi kesi yöntemiyle tedavi oldum. Fakat en uzun nüks eden yani tekrar geç çıkan yöntem koter oldu. Baktım başa çıkamıyorum. Yaktırsamda aynı yine çıkıcak, hem maddi açıdan oldukça yüksek.. Duoderm kullanmaya başladım. Gerçekten koter gibi siğili silip süpürüyor. Hiç bir yan etkisinide görmedim. Verruttolda kullandım fakat onun yan etkisini gördüm. Belimde çok ağı yapıyordu omur iliğime işliyordu.. Aslında asitle yakma yöntemi en mantııklısı kendi evinde hijenik bi şekilde kendi bakımını yapa biliyorsun.. Hastanelere gidip bir çok para verip kesin sonuç alamadıktan sonra duodermde aynı görevi görüyor hemen hemen... Fakat şunuda söyliyim.. Madde alkol sigara gibi bağımlığın varsa.. Duoderm asiti kullandıktan sonra 15 gün içinde tekrar yavaş yavaş aynı yerden büyüyor. Madde sigara alkol kullanmıyor isen bu süre çok daha uzun. Yani buda şu demek oluyor aslında bu hastalığın tamamen bağışıklılıkla alakası var.. Demekki biz güçlü bir bağışşıklığa sahip ola bilirsek bunu yene bilceğimizi düşünüyorum... Umarım faydalı ola bilmişimdir. Tekrar geçmiş olsun..

Durum
    cellat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

teşekkür ederim sizede geçmiş olsun, madde alkol kullanmıyorum sadece günde 4 veya 5 dal sigara içiyorum o kadar. bazen 2 -3 dal olduğu da oluyor yani baya az. AHCC kullandığım için artık bağışıklığıma güveniyorum bir de betaglukan,d vitamini ve c vitamini ekledim tabi ki , o yüzden artık bağışıklık endişem yoktur diye düşünüyorum
    yorumunuz ve bilginiz için teşekkür ederim, ekstra olarak aldara hakkında bir tecrübeniz var mı? bir arkadaşım kullanıyor ve çok etkili olduğunu söyledi. ben 1 hafta dayanamadım çünkü çok fazla yara yaptı ve resmen deri iltihap topladı.. o yüzden duoderm ne kadar acıtsada onu kullanayım dedim ..

Durum
    Yeni Üye

bu arada belirtmeyi unuttum, doktorumun tavsiyesi ile gardasil de yaptırdım. 2 doz oldum şuanlık. 3.dozum mart ayında.

Durum
    Aziz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Tekrar iyi akşamlar cellat aldara hakkında sormuşsun . Evet kullandım ilk zamanlar ve kullandığıma inan bin pişman oldum. Yara bere içinde iltihaplı kaldım. Resmen derilerim soyuldu ... Ve bir dahada kullanmadım.. Duaderm gerçekten çok iyi ha koter yaktırmışsın , ha duaderm kullanmışsın. İkiside sonuçta aynı görevi görüyor. Bir çok ucuz maliyetli biri yüksek meblalar. He şu var tavi koterle yakılan duaderme göre çok daha geç tekrarlıyor.. Ama sonuç olarak baktığımızda kesin olarak kurtulamadığımıza göre bu hastalıktan bu siğillerden. Mantıklı olan yüksek fiyatlara koter yaptırana kadar evinde duadermle siğillerini kontrol altında tut ben öye yapıyorum. 9 yıldır .. Ahccye başlıcam bende siparişlerimin gelmesini bekliyorum .. Bunun yanı sıra propolisin kullanıyorum , ekstra onun yanındada zerdaçal, yeşil çay ve. İsveç şurubu.. Belki ahcc bunların hiç birine gerek duydurtmıcak ama olsun ek olarak takviyeleri belli ölçülerde yinede alıyorum.. Senin en büyük avantajın çok sigara kullanmaman ve spor yapman... Pes etme bence başara bilirsin . Başara biliriz. Sonuçta düşmanımızı biliyoruz tabıyoruz bu bizim düşmanımız bunu yene biliriz savaşmak gerek pes etme..üstüne üstüne gidicez. Onun beslendiği büyüdüğü ne varsa buna engel olcaz ve bu savaşı biz kazanıcaz. Belki bu gün değil ama yarınlar bizim iyi geceler kendine iyi bak. Tekrar geçmiş olsun ..

Durum
    Yeni Üye

teşekkürler mesajınız için, nisan ayında tedaviye başlayalı 5 ay olmş olacak ve tekrar yazıcam buraya. umarım o zaman kurtulmuş ve negatif e dönmüş halde konuşuruz
    sizede tekrardna geçmş olsun ve kendinize iyi bakın