Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Arya'ya Teşekkür / İçimden Geldi

Durum
    pismankiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Arya'ya Teşekkür / İçimden Geldi

Hayatta her insanın bir misyonu olduğuna ve başımıza gelen kötü şeylerin aslında bize ders vermek için geldiğine inanırım. Ben kendi adıma konuşayım geçmişini bilmediğim çok yanlış bir insanla 8 ay süren bir birliktelik yaşadım ve sonrasında öğrendim ki bu kişi olur olmaz herkesle beraber olmuş. Korkudan ne yapacağımı şaşırdım bütün hastalıkları araştırmaya başladım hpv nin ne olduğunu bilmezken 6 tip taşıdığımı öğrendim. O da yetmezmiş gibi ağzımda da genital bölgeden farklı bir tip pozitif çıktı. Hpv testimin sonucunu öğrendiğim İlk anı unutamıyorum dünyamın yıkıldığını kesinlikle kanser olduğumu düşünmüştüm. Eğer bu siteyi keşfetmeseydim ne bu hastalıkla yaşayan Başka insanlardan haberdar olurdum ne ahcc ne tedavi yöntemi.. kısacası Arya sen o kadar kutsal bir iş yapıyorsun ki. Bir sürü insana umut ışığı olmuşsun. Ben de dahil birçok insanın hayır duasını alıyorsun. Bu o kadar değerli bişey ki.. Bu kadar insanın duasıyla hayatın boyunca hep güzellikler yaşamanı dilerim. İnşallah ben de dahil burdaki bütün insanlar bu hastalıktan hayırlısıyla kurtulur ve sapasağlam sağlıklı uzun bir ömürleri olur. Sadece içimden geldi ve yazmak istedim. Tünelin ucunda bir ışık varsa o da benim bu siteyi bulmam oldu inşallah da bu hastalıktan kurtulurum çok fazla tipe sahibim ama imkansız değil senin de dediğin gibi belki bugün değil ama elbet bir gün... sevgilerimle

Durum
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Destek Ekibi

Cevap: Arya'ya Teşekkür / İçimden Geldi

❤ ❤Arya ❤ ❤
    • Lütfen Forum Kurallarını Okuyunuz

• Forum Sitemizin ve Blog Sitemizin Tek Amacı Bu Hastalıkdan Muzdarip Olan Kişileri Bir Araya Toplamak ve Fikir Alışverişi Yapmak. Bildiklerimizi Paylaşmak, Bilmediklerimizi Öğrenmektir.

• ÜYELERİMİZİN GİZLİLİĞİ BİZİM İÇİN ÖNEMLİ OLDUĞUNDAN, FORUM'A KAYIT OLURKEN PAYLAŞTIĞINIZ BİLGİLER SADECE SİZLERE ÖZELDİR. KİMSEYLE PAYLAŞMA YADA KİMSENİN GÖRME İHTİMALİ YOKTUR.

• www.hpvliyiz.com

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Yaaa ne kadar guzel bir yazı bu günüm güzelleşti cok teşekkür ederim 🙂 inşallah hepiniz kurtulacaksınız 🙏🏻

Durum
    Kıdemli Üye

İnşallah çok teşekkür ederim ben de kendi adıma sana

Durum
    Admin

Alıntı pismankiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnşallah çok teşekkür ederim ben de kendi adıma sana
    Cansın sen ve senin gibi düşünen insanlar... Bir parça bile endişenizi bertaraf edebiliyorsam ne mutlu. Biz önceden bu virüsle savaşırken bize ''korkma geçecek'' diyen biri yoktu, kendi kendimizi artık psikolojimizin dayanamayacak noktasına gelince korkma bitecek diye silkelerdik, kötü günlerdi ya. Şimdi gülümseyerek hatırlasak da emin olun geçiyor sadece bir avutma cümlesi değil.

Durum
    Kıdemli Üye

Bu şekilde aklına takılanları sorabilecegin en azından yalnız olmadığını bildiğin seninle aynı kaderi paylaşan insanlarla bir araya geldiğin bir platformun olmaması sizin için çok zor olmuştur eminim. İyi ki düşünmüşsün bunu Allah tekrardan razı olsun Arya ❤

Durum
    gucluyuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Arya <333333

Durum
    Admin

Alıntı pismankiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu şekilde aklına takılanları sorabilecegin en azından yalnız olmadığını bildiğin seninle aynı kaderi paylaşan insanlarla bir araya geldiğin bir platformun olmaması sizin için çok zor olmuştur eminim. İyi ki düşünmüşsün bunu Allah tekrardan razı olsun Arya ❤
    Kesinlikle zordu, ama sürecimin bir yarısında sizler gibi güzel üyelerle tanışmıştım yavaş yavaş güzel bir topluluk olmaya başlamıştık. Paylaşmak çok önemli, insan böyle konuları herkesle paylaşamıyor, danşamıyor. Sizin için de rahatlamanızı, fikir paylaşımınızı artırıyorsa ne mutlu bana <3

Durum
    Admin

Alıntı gucluyuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arya <333333
    Sana da kalp