Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 29 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Morelim çok bozuk

Durum
    Ensarr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Morelim çok bozuk

Hpv ve hsv 2 tasıcısıyım ve morelim çok bozuk intihar etmeyi ve etrafımda bulunanlardan neftet gözü ile bakıyorum artık herkes ten kendimi uzaklaştırıyorum yaşım 27 ve herşey bitti gözü ile bakıyorum morelim cok bozuk anlayacağınız.

Durum
    mert2036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Morelim çok bozuk

Alıntı Ensarr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hpv ve hsv 2 tasıcısıyım ve morelim çok bozuk intihar etmeyi ve etrafımda bulunanlardan neftet gözü ile bakıyorum artık herkes ten kendimi uzaklaştırıyorum yaşım 27 ve herşey bitti gözü ile bakıyorum morelim cok bozuk anlayacağınız.
    Hsv tekrar edıyor mu ne sıklıkle tekrar ediyor

Durum
    Tecrübeli Üye

1.5 senede 2 sefer tekrar etti benim sıkıntım hayatımın geri kalanını bekar geçirmek zorundayım bu sebebten. zaten doğuştan engelliyim bacaklarımda kas kısalığı mevcut. Hayatımda hep psikolojik sıkıntı çektim bundan sonra çekeceğim.ailem beni zaten hep 2. Plana attı ilgilenmediler . Ameliyatlar dışında. Şimdiki kızlar görünüşe bakıyor paraya bakıyor eli ayağı düzgün mu ona bakıyo beklentim kalmadı hayattan.

Durum
    Tecrübeli Üye

İleriye yönelik planım kalmadı keyfim kaçık

Durum
    cgdmsrgll - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Böyle düşünme lütfen. Umarim seni seven biriyle tanisirsin. Fiziksel seyler para pul bi yastan sonra onemli gelmiyor insana. Aklindan intiharı çıkar

Durum
    pismankiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Böyle düşünme. Hayatın sana ne getireceğini bilemezsin. Ölümden başka herşeyin bir çaresi vardır yeter ki ümidini kesme ve yaşadıklarından ders çıkararak güçlen ve hayatının geri kalanında bu dersler ışığında devam et

Durum
    Hpvsavascisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Ensarr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1.5 senede 2 sefer tekrar etti benim sıkıntım hayatımın geri kalanını bekar geçirmek zorundayım bu sebebten. zaten doğuştan engelliyim bacaklarımda kas kısalığı mevcut. Hayatımda hep psikolojik sıkıntı çektim bundan sonra çekeceğim.ailem beni zaten hep 2. Plana attı ilgilenmediler . Ameliyatlar dışında. Şimdiki kızlar görünüşe bakıyor paraya bakıyor eli ayağı düzgün mu ona bakıyo beklentim kalmadı hayattan.
    Hayatta herşey ikili ilişkiler değil. Kendine anlamlı bir amaç bul. Ne bileyim kendini isine ver yeni bir alanda uzmanlık kazanmaya çalış. Kendine vizyonuna yatırım yap. Bunlar seni hem hayata bağlar hem de seni güçlü bir insan yapar. Hiç bir zaman duygusal bir ilişki motive kaynağı olmamalı çünkü o kişi her an gidebilir. Bu hepimizin iliskileri evlilikleri icin geçerli. Ama bizi tamamlayan hedeflerimiz olursa iste asil o zaman mutluluğu bulmusuz demektir.

Durum
    Tecrübeli Üye

Anlamlı amaç bulmak ne mesela ben zaten devlet memuruyum. Mesleğim var bu tamam ama hiç sevgilim olmadı konuştuğum kız olmadi içime kapanık bir insanım. Bundan sonra da olmayacak gibime geliyor hangi doktora gittiysem hpv vücuttan atılmaz diyolar o atılsa bile herpes var o atılmıyor. Ve asıl morelim bozan herpes. Hayatımda tek hata yaptım ve bunlar geldi. Bı tek bunlar değil idrar yolu enfeksiyonu tekrarlıyor.lenf bezi koltuk altı şiş sağlık sorunlarım var çöktüm yeminle ailemden nefret ettim çünkü kardeşimi özelde okuttular hep ona ilgi özelde okudu abim zar zor okuttuk bende hırs yaptım memur oldum ama 5 yıl evde oturdum ondan sonra akıl Başa geldi. Şuan bakıyor um ve kendimi düzlüğe çıkaramıyor um

Durum
    Zorluu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Herpes dediğin uçuk yani herkeste var hemen hemen neden moralini onla bozuyorsun ?

Durum
    pismankiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Herkes gibi sen de hayatında zorluklar yaşamışsın ama sonuç olarak azmetmişsin ve memur olmuşsun. Bu emin ol çoğu kişinin hayalini kurduğu bi meslek kendini şanslı görmelisin. Demekki azimle bişeylerin üstüne gidersen başarılı olabilirsin. Ve arkadaşa katılıyorum herşey ikili ilişkiler değil insan isteyince bi kediye mama vermek bile onu mutlu edebilir hayatına anlam katabilir. Hayata hangi açıdan baktığınla alakalı. Ayrıca çok daha amansız ve kötü hastalıklar var ve bunlarla mücadele etmesine rağmen son derece hayat dolu insanlar var. Bunların hepsi bir sınav öyle düşünmelisin ve bence psikolojik destek almanı da tavsiye ederim. Ben de alıyorum faydasını yavaş yavaş görüyorum çok şükür. Aynı duygulardan burdaki çoğu kişi geçmiştir emin ol