Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Geri döndüler

Durum
    Camel19 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Geri döndüler

Yaklaşık 2.5 aydır siğilim yoktu. 1 haftadır yeni bir şeyler görmeye başladım. Mayısta tam 1 yıl olacak hala siğillerim çıkıyor. Yabancı forum gruplarinda 7-8 yildir 10'larca yıldır çıkaran insanları duydum. Bundan sonrası için bazı duyguları yaşamadan da yaşamaya alışmam gerek sanırım.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Geri döndüler

Camel, kendine iyi bakıp bünyene dikkat ediyor musun bazı takviyeler alıyor musun propolis, imutor, ahcc vs gibi? Ve cinsel temas durumun nedir kaçınıyor musun? birde sigara ve alkol?

Belki bunların varlıgı veya azlığı etki ediyordur, ama 2,5 ay kısa bir süre sigil cıkmamasını beklemek icin. Totalde 1 sene normal zaten sigil cıkması zamanla azalabilir ama hpv'nin vucuttan atılması taşıdıgın tipe göre degişmekle ve bunyene göre değişmekle birlikte ortalama 2-3 sene arasında olabilir.

Durum
    Camel19 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Geri döndüler

Cinsel ilişkiye girmiyorum. Bagisiklik için vitamin kullanıyorum. Spor yapıyorum. Tek tük sigara içiyorum günde 2 3 dal civarı. Alkol de kullanmıyorum. Tipi hakkında en ufak bilgim yok . En son gittiğimde doktor tekrar gelmene gerek yok demişti ama yılbaşından sonra tekrar gideceğim.