Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Majezik ve bağışıklık

Durum
    cgdmsrgll - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Majezik ve bağışıklık

Merhaba arkadaşlar. Mazjezik diye arattim ama sordugum sorunun cevabini bulamadim. Kas agrilarim olustu. Doktor majezik verdi 3 gun falan kullandim. Dun iç udadaktaki sigillerin belirginlestigini fark ettim ve bugun de kasıkla vajina arasinda ufak bi cikimti fark ettim hemen verrutol kullandim. Bagisikligi mi dusurdu acaba bilginiz var mi. Bayadir sigil olusumu yoktu

Durum
    Hpvsavascisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Majezik ve bağışıklık

[QUOTE=cgdmsrgll;30965]Merhaba arkadaşlar. Mazjezik diye arattim ama sordugum sorunun cevabini bulamadim. Kas agrilarim olustu. Doktor majezik verdi 3 gun falan kullandim. Dun iç udadaktaki sigillerin belirginlestigini fark ettim ve bugun de kasıkla vajina arasinda ufak bi cikimti fark ettim hemen verrutol kullandim. Bagisikligi mi dusurdu acaba bilginiz var mi.

Ağrı kesiciler bazen alerjik etki gösterebiliyormuş. Sigil sandığınız olusumlar alerjiye bağlı da olabilir. Şöyle ki esimde sigile benzer küçük lezyonlar farkettik. Cildiyeye gittik hemen kapsamlı kontrol yapıldı ve en son doktor agri kesiciye bağladı. Alerji hapı ve krem verdi sonra o olusumlar geçti.

Durum
    cgdmsrgll - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Majezik ve bağışıklık

Ben de kestim kullanmayı. Umarim yeni sigillerim yoktur

Alıntı cgdmsrgll Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar. Mazjezik diye arattim ama sordugum sorunun cevabini bulamadim. Kas agrilarim olustu. Doktor majezik verdi 3 gun falan kullandim. Dun iç udadaktaki sigillerin belirginlestigini fark ettim ve bugun de kasıkla vajina arasinda ufak bi cikimti fark ettim hemen verrutol kullandim. Bagisikligi mi dusurdu acaba bilginiz var mi.

Ağrı kesiciler bazen alerjik etki gösterebiliyormuş. Sigil sandığınız olusumlar alerjiye bağlı da olabilir. Şöyle ki esimde sigile benzer küçük lezyonlar farkettik. Cildiyeye gittik hemen kapsamlı kontrol yapıldı ve en son doktor agri kesiciye bağladı. Alerji hapı ve krem verdi sonra o olusumlar geçti.