Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv negatif 1 yilda

Durum
    aşk06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Hpv negatif 1 yilda

Merhaba kizlar bende hpv olduğumu öğreneli 1 yil oldu ..hpv yi ögrendikten sonra ki muayene sürecimde cin 2 geldim ve ocak subat gibi leep işlemi oldum bende hem 06 hemde 51 vardi ..ve leepten cok sonra korkudan hiç muayeneye gitmedim cümki eşimde halen siğiller vardi ve biz korunmasiz ilişkiye giriyorduk o nedenle negatif olabilecegimi hiç düşünmedim ..arastirmalardan dolayi deflagyn kullanmaya karar verdim ve o nedenle kontrol olayim önce bir dedim araligin 5 inde muayene oldum hem smear hemde hpv tip dna testlerimi verdim ve sonuçlarim 2 gün önce cikti smear sonucum tertemiz hpv de bütün tipler taranmiş ve negatif geldi ..cok şükür diyorum sizlerede acil şifalar diliyorum bu sevincimi sizle paylaşmak istedim.özel hiç birşey yapmadim ama kafamada hic takmadim aaklima geldikçe ara sira kefir içtim yine hakeza adaçayi tükettim ara sira ve yine aklima geldikçe propolis içtim harici birşey yapmadim ve cok şaşirdim bu sonuca cokta mutlu oldum darisi sizlere . Ve bu arada deflagyn de almiş bulundum cünki boyle bir ihtimalim yoktu onlarda elimde kaldi almak isteyen olursa yari fiyatina yardimci olabilirim ..seviliyorsunuz bol şifalar dilerim gitsin ve birdaha hiç dönmemek üzere hayatimizdan uzaklaşsin

Durum
    Hpvsavascisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Hpv negatif 1 yilda

Alıntı aşk06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba kizlar bende hpv olduğumu öğreneli 1 yil oldu ..hpv yi ögrendikten sonra ki muayene sürecimde cin 2 geldim ve ocak subat gibi leep işlemi oldum bende hem 06 hemde 51 vardi ..ve leepten cok sonra korkudan hiç muayeneye gitmedim cümki eşimde halen siğiller vardi ve biz korunmasiz ilişkiye giriyorduk o nedenle negatif olabilecegimi hiç düşünmedim ..arastirmalardan dolayi deflagyn kullanmaya karar verdim ve o nedenle kontrol olayim önce bir dedim araligin 5 inde muayene oldum hem smear hemde hpv tip dna testlerimi verdim ve sonuçlarim 2 gün önce cikti smear sonucum tertemiz hpv de bütün tipler taranmiş ve negatif geldi ..cok şükür diyorum sizlerede acil şifalar diliyorum bu sevincimi sizle paylaşmak istedim.özel hiç birşey yapmadim ama kafamada hic takmadim aaklima geldikçe ara sira kefir içtim yine hakeza adaçayi tükettim ara sira ve yine aklima geldikçe propolis içtim harici birşey yapmadim ve cok şaşirdim bu sonuca cokta mutlu oldum darisi sizlere . Ve bu arada deflagyn de almiş bulundum cünki boyle bir ihtimalim yoktu onlarda elimde kaldi almak isteyen olursa yari fiyatina yardimci olabilirim ..seviliyorsunuz bol şifalar dilerim gitsin ve birdaha hiç dönmemek üzere hayatimizdan uzaklaşsin
    Sizin adınıza çok sevindim. Darısı bizlerin basina😊
    Peki esinizde hala sigiller var mı ? Yani pinpon etkisi yapmamis siz de o zaman.

Durum
    Yeni Üye

evet eşimde halen siğiller mevcut hatta birazda coğalmış durumda onda ..bu arada pınpon etkisi nedir anlamadım da

Durum
    Hpvsavascisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı aşk06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet eşimde halen siğiller mevcut hatta birazda coğalmış durumda onda ..bu arada pınpon etkisi nedir anlamadım da
    Eşlerin sürekli virüsü birbirine bulaştırabilecegi ve biri pozitif kaldığı sürece digerinin negatif olamayacağına dair bir görüş var. Onu kastettim.

Durum
    Papatya1693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Aşk06, eşlerin birinde siğil varsa kesinlikle ilişkiye girmemelisiniz, siğil yoksa bile hpv testi pozitifse kondom kullanarak girmelisiniz. Bir tarafta siğil varsa ve korunmadan ilişkiye girerseniz, karşi tarafa hpv bulaşma ihtimali 3'te 2. Kesinlikle karşinizdaki kişide siğil olmadığından emin olmadıkça korunmadan ilişkiye girmemelisiniz.

Durum
    Papatya1693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Hpv ya siğil ile direkt deri üzerinden ya da cinsel sıvı ile bulaşır. Bu nedenle aktif siğil varsa asla ilişkiye girilmemeli, yoksa ama hpv testi pozitifse korunulmalı ki cinsel sıvılar temas etmesin. Kadın cinsel sıvısı daha geniş bir alandan çıktığı için, erkek tarafın en az 3 gün önce tıraş olmuş olması gerekir veya daha koruyucu bir yöntem düğmeli boxer yöntemiyle deri temasını engellemesi gerekir.

Durum
    Yeni Üye

işte eşimde siğiller hiç bitmedi ben leep olalı 1 yıl oluyor ve biz bu süre zarfında korunmasız ilişki yaşadık devamlı ama nasıl oluyorsa bilmiyorum tekrar bulaş olmamış bana negatifi olmuşum ..yada bu soylemler herkeste farklı bir etki yapıyor bilemiyorum ...olay herne ise şükürler olsun öylede böylede negatif sonuclarım darısı hepinize insallah

Durum
    Yeni Üye

evet bende öyle düşünerekten hiç ihtimal vermiyordum sonucum negatif gelmesi çok şaşırtıcı bir süpriz oldu darısı sizlere insallah