Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ankara'da jinekolojik onkolog? Ya da hangi doktora gidiyorsunuz?

Durum
    insan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Unhappy Ankara'da jinekolojik onkolog? Ya da hangi doktora gidiyorsunuz?

Arkadaşlar acil tavsiyelerinize ihtiyacım var. Ankara'da yaşıyorum ve tedavi için başkent hastanesine gidiyordum oradaki doktorumdan da memnundum. Bu ay sonu kontrole gidecektim, ama doktorum oradan ayrılmış kendine özel yer açmış aradım muayene ücretini sordum daha önce ödediğim ücretin 3 katı olmuş karşılamam mümkün değil. O nedenle ankarada olan kadın arkadaşlar hangi doktora gidiyorlar bana özelden mesaj atabilirler mi? Ayrıca gittiğiniz dermatolog tavsiyesini de alabilirim. Muayene ücretlerinin 300-400 tl den başlamasını da anlayamıyorum. Parası olmayan ölsün mü?

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Ankara'da jinekolojik onkolog? Ya da hangi doktora gidiyorsunuz?

Alıntı insan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar acil tavsiyelerinize ihtiyacım var. Ankara'da yaşıyorum ve tedavi için başkent hastanesine gidiyordum oradaki doktorumdan da memnundum. Bu ay sonu kontrole gidecektim, ama doktorum oradan ayrılmış kendine özel yer açmış aradım muayene ücretini sordum daha önce ödediğim ücretin 3 katı olmuş karşılamam mümkün değil. O nedenle ankarada olan kadın arkadaşlar hangi doktora gidiyorlar bana özelden mesaj atabilirler mi? Ayrıca gittiğiniz dermatolog tavsiyesini de alabilirim. Muayene ücretlerinin 300-400 tl den başlamasını da anlayamıyorum. Parası olmayan ölsün mü?
    Valla istanbulda olsan seve seve yardımcı olurdum, ankarada olan arkadaşlar umarım yazarlar.

Durum
    h.p.v. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Alıntı insan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ankarada bizim gittiğimiz iki ayrı jinekolog var.
    prof.dr.Mehmet Anıl Onan : gazi üniversitesi hastanesinde kadın hastalıkları ve doğum bölümünde hocadır kendisi.Çok bilgili ve hastasını uzun uzun dinleyen, hpv hakkında tüm sorularımaza ceapveren mükenmel bir hekim.ilk gittiğimizde smear negatif dememize rağmen kolposkopi yaptı.Rahim ağzı kanseri konusunda tv yayınını Prof. Dr. Anıl Onan Rahim Ağzı Kanserini Anlatıyor - YouTube linkinden izleyebilirsiniz.muayene ücreti 120 tl ama bir ay sonrasına randevu verirler.her muayenede yanında en az 2 asistan vardır.yani 3 yada 4 kişiye aynı anda göstermek zorunda kalabilirsiniz.
    prof.dr.Sevtap Hamdemir Kılıç: balgatta paragon tower iş merkezinde muayenehanesi var.akşam 5.30 dan sonra muayene eder.ücreti 300 tl idi en son.Synevo laboratuarı ile çalıştığı için uygun fiyata smear ve hpv tip testi yaptırabilirsiniz.Aslen Liv Hospitalda çalışıyor.liv Hospital daki maueyne ücreti 450 tl idi.Çok anlayışlı ve bilgili bir doktor. youtube kendisi ile ilgili birçok video izleyebilirsiniz.

Durum
    insan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

@h.p.v. çok teşekkür ediyorum yanıtınız için.

Bu Konu için Etiketler