Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: HPV oldugumu ogrendim :(

Durum
    alias - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

HPV oldugumu ogrendim :(

Arkadaslar merhaba 4 kasimda pozitif oldugumu ogrendim tip 16 ilk farkedisimiz soyle oldu cok sukur bende sigil olmadi ama erkek arkadasimda baya bi oldu onun icin doktora gidince mutlaka kiz arkadasin da muayene olsun dediler boylece ogrenmis olduk. Sevgilimin sigilleri buyuk oldugu icin onu ameliyat ettiler. Tabi gunlerce kendime gelemedim bi de yuksek riskli gruptan olunca mahvolmustum. O an icin doktor ‘papillex’ diye bi ilac var istersen kullan dedi. Sadece ben kullandim. 1 ay onu kullandim sabah aksam 60 kapsuldu. O bitince simdi de sevgilimle ahccye basladik. Fakat ben onu da gunde 2 kez iciyorum bu yetersiz mi olur? okudugum kadariyla herkes 3 kez iciyormus. Bir de erkek arkadasimin ameliyatindan sonra sigil tekrar olmadi. Bende de olmadigi icin cinsel iliskimiz de devam ediyo. Bu noktada hatali mi davraniyoruz?Hpvyle 1,5 aydir tanisigiz yani. Tecrubeli arkadaslarim beni bilgilendirirse cok mutlu olurum ;(

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Cevap: HPV oldugumu ogrendim :(

Sigil cıkmaması cıkmıycagı anlamına gelmiyo ne yazıkki korunmanız gerekiyor tasıyıcı oldugunuzdan daha cok yeni cünkü bir süre cinsel ilişkiye ara vermek en mantıklısı sizin bileceginiz bir durum tabi @alias

Bu Konu için Etiketler