Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 33 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: genital-anal siğil

Durum
    mutsuzum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

genital-anal siğil

Arkadaşlar merhaba aklıma takılan bir soruyu sormak istedim. Genital siğiller hiç anal ilişki yaşamamış olsan bile anal bölgeye yayılabilir mi ? akıntı yoluyla, ya da tuvaletten sonra peçete kullanımında falan yayılması yüksek mi? siğil yoksa bile hpv virüsünü taşıyorsam anal bölgeye bulaşmış olabilir mi ?

Durum
    mert2036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: genital-anal siğil

Alıntı mutsuzum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba aklıma takılan bir soruyu sormak istedim. Genital siğiller hiç anal ilişki yaşamamış olsan bile anal bölgeye yayılabilir mi ? akıntı yoluyla, ya da tuvaletten sonra peçete kullanımında falan yayılması yüksek mi? siğil yoksa bile hpv virüsünü taşıyorsam anal bölgeye bulaşmış olabilir mi ?
    Böyle bir ihtimal tabide var bulaşabilir

Durum
    gaile - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Bana doktorum çok bulaşıcı bir virüs olduğu için dışarıda siğil varsa içeride de olma ihtimali var demişti . Ama içeride olduğu zaman bazı belirtileri oluyor eğer hiç bir belirti hissetmiyorsanız kafanıza takmayın.

Durum
    mutsuzum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

ya bende herhangi bir belirti ya da makatta siğil falan yok ama korkuyorum işte. genital siğille uğraşırken bide makat bölgesine bulaşsın hiç istemiyorum

Durum
    darkFTH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Kafanıza sakın takmayın. Çözümü çok basit bir genel cerrahi hekimine başvurarak muayne olabilirsiniz.

Durum
    Ceyda5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Ben hiç anal ilişki yaşamadım ama siğillerim makat etrafında genitalim de hiç yok hatta. Kesinlikle peçete kullanımı diye düşünüyorum yada oraya değdiği için. Suan bir lezyonun yoksa kendini yıpratma bunu düşünüp ama dikkat et o yüzden en iyisi siğilsiz kalmak siğil tasıdıkça heryere yayılcağını bulascağını düşünenlerdenim. Ben hala siğillerimden kurtulamadım orası da ayrı bir konu ama neyse.

Durum
    Eichmann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı mutsuzum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence çok fantastik düşünüyorsun

Durum
    cgdmsrgll - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Ben de anal iliski yasamama ragmen ilk anus etrafında cikmisti aldara gecirdi ben ic kisimlarina da dogru surmustum. O bolgede bi daha cikmadi. Icerde yoktur diye umut ediyorum. Doktorlar oyle ilhilenmiyo 3 tane genel cerraha gorundum burda kimse de bakmadi

Durum
    Ceyda5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı cgdmsrgll Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de anal iliski yasamama ragmen ilk anus etrafında cikmisti aldara gecirdi ben ic kisimlarina da dogru surmustum. O bolgede bi daha cikmadi. Icerde yoktur diye umut ediyorum. Doktorlar oyle ilhilenmiyo 3 tane genel cerraha gorundum burda kimse de bakmadi
    Banada aldara verdi ama ben almadım. Daha cok çoğalcağından korkup. Ne kadar süredir çıkmadı?

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

anüs etrafında olabilir evet yayılabilir oraya.