Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Eski üyeden gelişmeler

Durum
    Kbr
    Kbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Eski üyeden gelişmeler

Merhaba uzun süredir forumda yoktum moral olması açısından yazmak istedim 2018 de anal siğil tedavisi oldum 6 ay sürdü şu an 2 yıldır siğilim yok şükürler olsun veeee 5 haftalık hamileyim nüks olmadı siz de kurtulacaginiza inanın lütfen hepinize iyi dileklerimi gönderiyorum. Inanın hepsi geçecek yeter ki kendinize iyi bakın ve mutlaka tedavi olun ...bana destek olan Arya ya çok teşekkür ediyorum güzel dileklerim sizlerle ayrıca artık siğil den vs korkmuyorum çıkarsa da tedavi olurum Allah başka dert vermesin lütfen sizler de benim gibi zehir etmeyin günlerinizi inanın bu virüs tahmin ettiğimizden çok daha kişide var yalnız değilsiniz benim öyle aman aman bağışıklık sistemim yoktu ama yendim çok şükür siz de yeneceksiniz elbet ... hepinizi öpüyorum ..

Durum
    Deryaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Eski üyeden gelişmeler

Neler yaptınız bu süreç içinde yazarsanız çok mutlu oluruz. Hiç geçmeyecek gibi geliyor bazen. Burdakiler umut oldunuz. Bebeğinizle sağlıklı uzun ömürler diliyorum.🌸

Durum
    Kbr
    Özel Üye

Aslında pek bisey yapmadım koter ile siğillerden kurtuldun 3 ay prof saracoglundan damla propolis kullandim geçti çok şükür. Çok teşekkür ederim

Durum
    Deryaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı Kbr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aslında pek bisey yapmadım koter ile siğillerden kurtuldun 3 ay prof saracoglundan damla propolis kullandim geçti çok şükür. Çok teşekkür ederim
    Anal bölgenin iç kısmında var mıydı siğilleriniz acabaa

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Çok sevindim @Kbr, cok geçmiş olsun tebrik ederim

Durum
    Mağdurella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Gecmis olsun kbr insallah negatif olmussundur test yaptırcak misin? Ve propolisi ictin mi sigile mi sürdün

Durum
    Kbr
    Özel Üye

Siğile sürmedim içtim. Test yaptirmicam var ya da yok takmıyorum çıkarsa tedavi olurum çok şükür ki ölümcül birşey değil. Kabullendim ben artık ama zannetmiyorum çıkacağını 2 yıl oldu çünkü siğilsiz kalalı. Ama eşimde ara ara cikiyo ona 4 yıl oldu ama tam anlamıyla geçmedi demekki onun vücudu daha hassas . Ben de zaten eşimden korumuyorm tam anlamıyla 1 yıldır korunmuyorz bana tekrar bulaşsa bile tedavi olurum artık düşünmüyorum gündemim değil . Sivilce gibi benim için tabi duyarsız da değilim tedavimi olurum çıkarsa ama bir siğil için yıllarca korunup hayatımi zehir edemem yeterince ettim Çünkü 1.5 yetti de arttı bana Allah başka dert vermesin tek problemim siğil olsun 😀

Durum
    Eichmann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Zaten bir tipe karşı vücut bağışıklık kazanıp tekrar kapmıyormuş diye okumuştum yabancı makalelerde. Cildiye doktorum ve abim de onayladı

Durum
    Hpvsavascisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Kbr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba uzun süredir forumda yoktum moral olması açısından yazmak istedim 2018 de anal siğil tedavisi oldum 6 ay sürdü şu an 2 yıldır siğilim yok şükürler olsun veeee 5 haftalık hamileyim nüks olmadı siz de kurtulacaginiza inanın lütfen hepinize iyi dileklerimi gönderiyorum. Inanın hepsi geçecek yeter ki kendinize iyi bakın ve mutlaka tedavi olun ...bana destek olan Arya ya çok teşekkür ediyorum güzel dileklerim sizlerle ayrıca artık siğil den vs korkmuyorum çıkarsa da tedavi olurum Allah başka dert vermesin lütfen sizler de benim gibi zehir etmeyin günlerinizi inanın bu virüs tahmin ettiğimizden çok daha kişide var yalnız değilsiniz benim öyle aman aman bağışıklık sistemim yoktu ama yendim çok şükür siz de yeneceksiniz elbet ... hepinizi öpüyorum ..
    Cok sevindim sizin adınıza darısı tum diger pozitiflere 😀
    Hpv tipinizi biliyor muydunuz?

Durum
    Mağdurella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

E sigil için boyle dusunuyorsun cikinca yok etmek mantikli fakat rahim agzi icin sıkıntın var miydi yani smearler temiz miydi her zaman?