Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: AHCC etkisi

Durum
    Deryaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

AHCC etkisi

Merhaba yaklaşık 4 aydır Ahcc kullanıyorum daha önce görünen yerdeki siğillerimi kriyoterapi yöntemiyle 2 3 seansta kayboldu gitti. Daha sonra 7 ay siğil çıkmadı görünen yerlerde. Ama sonradan kaşıntı ile farkettim ki anüs bölgemde çıkmaya başladı. Ve ahcc ye başlamaya karar verdim. Dışarda 1 tane vardı kriyoterapi ile yok oldu. Pandemi dolayısıyla içerdekiler müdahale ettiremedim. Ama çoğalmasın baskılasın diye Ahcc yi kullanmaya devam ettim.İçerdekiler öyle çok kaşınıyordu ki gerdirip baktığımda gördüğüm siğiller şuanda küçülmüş durumdalar ve kaşıntımda azaldı. Beslenmeme çok dikkat ediyorum evde egzersizler yapıyorum. Gardasil aşısının 3 dozunu oldum. Sigara kullanmama ragmen etkisini gösterdi.ama siz kullanmayın tabikide. Bu etkisini gördükçe yazmak istedim. Sadece 4 ay kullandım ve siğillerim olmasına rağmen 6 aya tamamlıcam. Olağan siğilleri ahcc kullanarak yok olan var mı aranızda arkadaşlar ? Yoksa ben hayal mi görüyorum. AHCC etkisi gerçekten inanılmaz.

Durum
    Hatice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: AHCC etkisi

Merhaba bu aşıya ne kadar ücret ödediniz acaba

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Derya selam, ahcc'nin bilinen siğil düşürme kaybolma gibi bir olayı yok yani işlevi bu değil, bağışıklık yükseltmek. Ama bende de 1 tane siğil düşmüştü, forumda bazı arkadaşlarda da oldu. Olabilir fakat unutmaman gereken şey şu: siğilleri kendin tedavi ettirmelisin, sigiller kendi kaybolmuşsa ne ala ama ahcc'nin gerçek işlevi bu değil.

Durum
    Kıdemli Üye

585 lira tek dozu 0-2-6 aylarda 3 doz şeklinde oluyorsun.

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Derya selam, ahcc'nin bilinen siğil düşürme kaybolma gibi bir olayı yok yani işlevi bu değil, bağışıklık yükseltmek. Ama bende de 1 tane siğil düşmüştü, forumda bazı arkadaşlarda da oldu. Olabilir fakat unutmaman gereken şey şu: siğilleri kendin tedavi ettirmelisin, sigiller kendi kaybolmuşsa ne ala ama ahcc'nin gerçek işlevi bu değil.
    Bağışıklığım yükseldikçe siğillerde farklılıklar oluşuyor bence boyut olarak. Herkeste aynı olmayabilir evet. Sadece Ahcc ye güvenerek siğillerle yaşamamak lazım. Viral yük artmadan temizlettirmek daha mantıklı ben sadece bana olan etkisiyle ilgili yazmak istedim. Ahcc ye olan inancım her geçen gün daha da artıyor. Senin sayende çok şükür , teşekkürler Arya.

Durum
    mert2036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Deryaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba yaklaşık 4 aydır Ahcc kullanıyorum daha önce görünen yerdeki siğillerimi kriyoterapi yöntemiyle 2 3 seansta kayboldu gitti. Daha sonra 7 ay siğil çıkmadı görünen yerlerde. Ama sonradan kaşıntı ile farkettim ki anüs bölgemde çıkmaya başladı. Ve ahcc ye başlamaya karar verdim. Dışarda 1 tane vardı kriyoterapi ile yok oldu. Pandemi dolayısıyla içerdekiler müdahale ettiremedim. Ama çoğalmasın baskılasın diye Ahcc yi kullanmaya devam ettim.İçerdekiler öyle çok kaşınıyordu ki gerdirip baktığımda gördüğüm siğiller şuanda küçülmüş durumdalar ve kaşıntımda azaldı. Beslenmeme çok dikkat ediyorum evde egzersizler yapıyorum. Gardasil aşısının 3 dozunu oldum. Sigara kullanmama ragmen etkisini gösterdi.ama siz kullanmayın tabikide. Bu etkisini gördükçe yazmak istedim. Sadece 4 ay kullandım ve siğillerim olmasına rağmen 6 aya tamamlıcam. Olağan siğilleri ahcc kullanarak yok olan var mı aranızda arkadaşlar ? Yoksa ben hayal mi görüyorum. AHCC etkisi gerçekten inanılmaz.
    Siğil kendınden kaybolmaz siğil degılmiş onlar

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Deryaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bağışıklığım yükseldikçe siğillerde farklılıklar oluşuyor bence boyut olarak. Herkeste aynı olmayabilir evet. Sadece Ahcc ye güvenerek siğillerle yaşamamak lazım. Viral yük artmadan temizlettirmek daha mantıklı ben sadece bana olan etkisiyle ilgili yazmak istedim. Ahcc ye olan inancım her geçen gün daha da artıyor. Senin sayende çok şükür , teşekkürler Arya.
    Ne demek ben bir şey yapmadım o sizin güveniniz ❤ Ben sadece kendim kullanıp memnun kaldığım ve hpv negatif olduğum ürünü tavsiye ediyorum, kendimin memnun kalmadığı hiçbir şeyi size önermem bu besin anlamında da takviye anlamında da.

Durum
    Honey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı mert2036 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kaybolabiliyor.Bana teşhis konulduktan sonra reglim geçmesi için koteri 10 gün beklemiştik.Ve 10 günde her gün tek tek vajinal bolgemin fotosunu çektim hani ben mi deliriyorum acaba diye 😂😂 yüzde 80 kayboldu siğiller.Ekstra bişey de yapmamıştım

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı mert2036 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benden iyi bilemezsiniz 1.5 yıldır uğraşıyorum ve bu konuda çok fazla bilgi sahibi oldum. Kendimi kontrol etmeyi öğreneli çok oldu. Bağışıklığa bağlı hersey. Bağışıklık sistemi belli bi süreden sonra bu virüsle savaşıyor ve üstün gelebiliyor. Haberi olmadan atlatan bir sürü insan da mevcut kesin konuşmayın bence. Doktorumla konuştuk hepsinin siğil olduğunu söylemişti zaten.