Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: sonucum çıkmıyor

Durum
    kedisever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Question sonucum çıkmıyor

merhaba,
    yeni üye oldum ve şimdiden sitedeki bir sürü yorumu okuyup bilgi edindiğimi söyleyebilirim. size bir şey danışmak istedim bu yüzden.
    birkaç ay önce ilk kez jinekologa kontrole gittim, doktor hpv benzeri doku gördüğünü söyledi. çok şaşırdım tabii ilk kontrolümden kötü bi haberle karşılaşmayı beklemiyordum. eve gittiğimde bahsettiği siğilleri ben de gördüm, söylemese fark etmem mümkün değildi ama. sonra başka bi tedavimin tamamlanmasını beklediğim için hemen test yaptırmaya gidemedim. 1 ay sonra devlet hastanesinde hpv genotip ve smear aldırdım. 3 hafta sürer sonucun çıkması dendi, ancak 1 ayı geçti. hala tetkik onaylanmamış gözüküyor sistemde. enabız'da hiç gözükmüyor. siğili öğrendiğimden beri yaklaşık 2,5 ay geçti ve ben hpv testi sonucumu hala alamadım. yine de ahcc başlamalı mıyım? siğilin oluşmasının başka bi sebebi olamaz bildiğim kadarıyla. ben "kesin hpv'yim, testi boşverip ahcc başlayayım" diye düşündüm ama zaten şu an alva sitesinde stok da yok. alternatif olarak temin edeceğim bir yer var mıdır? ya da etmeli miyim sonucum gelmemiş olsa da?
    teşekkür ederim şimdiden. geçmiş olsun herkese.

Durum
    Mağdurella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: sonucum çıkmıyor

Devlet hastanesinde smear sonucu sisteme dusmuyor yani benim 6 ay oldu hala dusmedi. Ya gidip ogreneceksin ya da arayip laboratuvarla görüş bi numara veriyorlar o şekilde sistemde gözüküyor

Durum
    kedisever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: sonucum çıkmıyor

Alıntı Mağdurella Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Devlet hastanesinde smear sonucu sisteme dusmuyor yani benim 6 ay oldu hala dusmedi. Ya gidip ogreneceksin ya da arayip laboratuvarla görüş bi numara veriyorlar o şekilde sistemde gözüküyor
    selam, bana enabıza düşecek dedi laboratuvardaki kadın. ayrıca hastanenin sitesinde de lab sonuçları diye bi kısım var. giriş yapınca orada testimi görüyorum HPV genotiplendirme diye yazıyor sonuç ekranı gibi bir şey, ama sonuç kısmı boş. rapor oluşturamıyor boş olduğu için, sonuçlandırılamamıştır diyor.

bunu yaşayan var mı? yine de gidip mi öğrenmeye çalışayım sizce yoksa bu sisteme eklenecek mi sonuç çıkınca? ben sonucun hala çıkmadığını varsaydım sitede böyle bi rapor görünce. :/ corona dönemi hastaneye de eli boş dönmek için gitmek istemedim.

Bu Konu için Etiketler