Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: hpv ve stres

Durum
    Ensarr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

hpv ve stres

cinsiyetim erkek ve hpv pozitifim.Birden fazla tip taşıdığımı tahmin ediyorum. ve aynı zamanda hsv 2 taşıyıcısıyım. vücuttan atamayacağım diye içimde her zaman korku taşıyorum stresi engelleyemiyorum malesef ne yapmam lazım nasıl düşünmem gerekiyor arkadaşlar siz kendinizi stresten nasıl uzak tutuyorsunuz

Durum
    Eichmann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: hpv ve stres

Ya benim artık umrumda değil açıkçası toplumun bilinen %60 ında var. Bende de olmuş olmamış çok da fark etmiyor hayatıma kaldığım yerden devam ediyorum. İsterse negatif olsun isterse olmasın virüs kendi bilir ben çıktıkça yaktırıyorum çünkü. Hayatıma kaldığı yerden devam da ediyorum. İyi günler dilerim

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı Eichmann Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya benim artık umrumda değil açıkçası toplumun bilinen %60 ında var. Bende de olmuş olmamış çok da fark etmiyor hayatıma kaldığım yerden devam ediyorum. İsterse negatif olsun isterse olmasın virüs kendi bilir ben çıktıkça yaktırıyorum çünkü. Hayatıma kaldığı yerden devam da ediyorum. İyi günler dilerim
    Tabi bu saatte entry girersem aynı cümleyi iki defa da kurarım dkdjfkg

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Hayatına kaldığın yerden devam etmen çok güzel ve pozitif. Ama umarım cinsel hayatın konusunda da başka insanları hpv pozitif yapmamaya özen gösteriyorsundur. Biliyorsun ki hpvli birinin cinsellik yaşaması bulaştırmasına sebep oluyor..

Durum
    darkFTH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Stres bütün hastalıkları beraberinde getiriyo. Ben ne zaman stres yapmayı bıraktım o zaman kurtuldum. Şunu unutma bu hastalığı %90 nı atlatıyo sen neden atlatamıyasın ? Biraz uzun sürüyo ama geçiyo emin ol.

Durum
    Ensarr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

teşekürler insallah atacağız ben bu hastalığı kapalı 16 ay oldu ve 6 ay önce farkettim ve şuan bilinen hiç siğilim yok galiba yok ettim verutolle )
    geçen zaman beni biraz tedirgin ediyor insallah atlatacağız hep beraber

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayatına kaldığın yerden devam etmen çok güzel ve pozitif. Ama umarım cinsel hayatın konusunda da başka insanları hpv pozitif yapmamaya özen gösteriyorsundur. Biliyorsun ki hpvli birinin cinsellik yaşaması bulaştırmasına sebep oluyor..
    Merak etmeyin gerektiği gibi korunuyorum. Lakin şu covid saçmalığı yüzünden abimin yanına koterlemeye gidemez oldumbu dönem o canımı sıktı sadece. Bu şerefsizler terör örgütü gibi.Biraz kendi haline bıraktığın zaman tekrar yapılanıyorlar.