Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 54 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gardasil

Durum
    Tip 18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Gardasil

Mrb arkadaşlar ben tip 18 im eşime gardasil aşı yaptirdım evlenmeden önce.Yaklaşık 6 ay önce.ALLAH veririse bebek bekliyoruz ama içim içimi yiyor.Ya aşı tutmadıysa diye.Ćünkü 1.aşıyı ben eczaneden aldim direk aşı yapılmadı.Ben ona götürdüm yarım saatlik yola.Orda bi yemek yedik lokantada orda bi dolapta bekledi.Ordan eve götürdü .Dolapa koydu iqneyi yaptırmak için saqlik ocaqına gitti yapmamişlar.Geri işyeri dolabına ordan ev dolabına baya bi bekledikden sonra sonunda devlet hastanesinde yaptirmiş.Yani sizin anlayacaqınız aşi baya bi gezdi .Tabi beraberinde kuru buzda vardı ama .Aklımda acaba aşı bozuldumu var .Diqer aşılar kliniklerde oldu .Ama bu aşılar tutmuşmudur?Nasıl anlaşılır?Bi fikri olan varmı?

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Gardasil

Alıntı Tip 18 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mrb arkadaşlar ben tip 18 im eşime gardasil aşı yaptirdım evlenmeden önce.Yaklaşık 6 ay önce.ALLAH veririse bebek bekliyoruz ama içim içimi yiyor.Ya aşı tutmadıysa diye.Ćünkü 1.aşıyı ben eczaneden aldim direk aşı yapılmadı.Ben ona götürdüm yarım saatlik yola.Orda bi yemek yedik lokantada orda bi dolapta bekledi.Ordan eve götürdü .Dolapa koydu iqneyi yaptırmak için saqlik ocaqına gitti yapmamişlar.Geri işyeri dolabına ordan ev dolabına baya bi bekledikden sonra sonunda devlet hastanesinde yaptirmiş.Yani sizin anlayacaqınız aşi baya bi gezdi .Tabi beraberinde kuru buzda vardı ama .Aklımda acaba aşı bozuldumu var .Diqer aşılar kliniklerde oldu .Ama bu aşılar tutmuşmudur?Nasıl anlaşılır?Bi fikri olan varmı?
    Aşının bozuldugunu sanmam ben.

Durum
    Banlı Üye

Merhaba foruma birturlu giremedim Bayaa bir süre .Bu aşının tutup tutmadığını anlayacaqimiz bi test yok çok saçma 1000 tl den fazla para ver sonucunu oqreneme. Eşim
    8 hamile acaba döqumdan sonramı smear yapılmalı bir bilginiz varmı?

Durum
    elturco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye
    Nereden
    ankara

Alıntı Tip 18 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba foruma birturlu giremedim Bayaa bir süre .Bu aşının tutup tutmadığını anlayacaqimiz bi test yok çok saçma 1000 tl den fazla para ver sonucunu oqreneme. Eşim
    8 hamile acaba döqumdan sonramı smear yapılmalı bir bilginiz varmı?
    Tek doz aşı yeterli mi acaba ? 3 doz yapılıyor gardasil... bence doktorunuzla iletişime geçin.

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

evli bir kadın smear yaptırsın ,hpv tip testide yapabilir tıp fakültesinde ozaman anlaşılır bozuldugu yada bozulmadıgı

Durum
    Banlı Üye

Alıntı hepeve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evli bir kadın smear yaptırsın ,hpv tip testide yapabilir tıp fakültesinde ozaman anlaşılır bozuldugu yada bozulmadıgı
    3 doz yapıldı. Dr la iletişime gecdim.Smear yapın dedi.Bir aşının tutup tutmadığını hastalığı kapınca anlaşılması çok saçma. Şimdi hamile eşim test hatalı çıkabilir diye düşünüyorum. Bana bi yol gösterin.

Durum
    drmedusa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye
    Nereden
    İSTANBUL, YENİKAPI

aşının tutup tutmadığını gösteren bir test yok. aşı buz kalıbı ile beraber dolaştı ise bozulmaz.
    Yard.Doç.Dr Levent TÜRK (Dr. Medusa) Muayehane: Küçük Langa Caddesi, No:30 – 12 YENİKAPI/ İSTANBUL cep: 05414101491 – Asistanım serkan tel: 05464466340 Mail: drleventturk@gmail.com

www.leventturk.com.tr

Durum
    Moderatör

Hpv testi yokmu ? Dr medusa bey

Durum
    mfb
    mfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Merhabalar
    Tek doz aşının da bağışıklık konusunda pozitif direnç gösterdiği yazılar okumuştum. Ayrıca doktorumuz da böyle söyledi. Eşime tek doz yaptırabildik. Çünkü yan etki gösterdi. Bebek için normal Doğumda sıkıntı oluyor diye hatırlıyorum. Yanlışım varsa düzeltin.

Durum
    Moderatör

Yan etkisi ne oldu?

Bu Konu için Etiketler