Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yardim

Durum
    chefslife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Arrow Yardim

Merhaba herkese umarım en kısa sürede atlatırız bu durumu, her ne kadar detaylı şekilde incelesem de site çok karışık geldiğinden istediğim yanıtı bulamadım. 2018 başında hpv geçirmiştim ve 3 yıl gibi bir süre sonra tekrarladı. Düzenli ilişkim var ve kız arkadaşıma da bulaştı dolayısıyla. Özel hastahanede ikimizde muayene olduk bende siğil olduğu için tek seans yakma işlemi uygulandı önce iğne sonra yakma şeklinde hoca fucidin kullanmamı ve tekrar çıkarsa gelmemi söyledi. Daha önce devlette 6-7 seansta anca yakılmıştı iğnesiz sadece makine ile. Aklıma gelen bir çok soruyu hocama sordum ancak erkek için verilecek tavsiyelere genede açığım şimdiden teşekkür ederim.

Esas problemimiz ise kız arkadaşımın kontrolünde partnerinde de olduğunu söylemesi ve hocanın siğil tanısı koyup smear testi yapması. Daha sonrasında yakma işlemi ve yakma işleminin öncesinde korona virüs testi istemesi. 2500 TL yakma işlemi+ korona testi ücreti yani bize muhattap bıraktıkları şey ayrıca sevgilim 26 yaşında ve aşı da istemiş. Bunları detaylı şekilde belirtiyorum neden çünkü MEDİPOL hastahanelerinde çalıştığım firmadan da biliyorum her zaman ek test ek iğne vs insanın cebinden para almak için ne varsa yapıyorlar bütün doktor arkadaşlarım da bunu biliyor.

Özetine gelecek olursak tabiki doktorun kendi koyduğu tanı, smear testinin sonucu önemlidir(henüz test sonucu belli değil) ama dondurma ve ilaç tedavisi de varken 2500 TL ve ek masraflar gibi fahiş rakamlar ile tedavi mi olur? Kız arkadaşımın ilk ilişkisinden böyle bir durumla karşılaşması oldukça canımızı sıkıyor şu an... Bende üzerinden yıllar geçti ve bir problem ile karşılaşmadığım için önlem almadım cahilliğimden 3 yıl sonra başıma geldi. Sizden gelecek en ufak yazı bile beni ve bilhassa onu rahatlatır, forum prosedürlerine aykırı bir şey yazdıysam şimdiden özür dilerim.

Durum
    Mağdurella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Yardim

Koter fiyatlari asagi yukari bu sekilde medipol de pahali bi hastane normal geldi bana. Ha tabiki bu fiyatlar alinmamali ama yani sizi kaziklamamislar uyguladiklari sey genel olarak bu. Siz hangi sehirdesiniz

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Yardim

Corona virüs testi dışında istedikleri testler doğru. Kız arkadaşınız bakire değilse smear testi yapılır elbette. Yine sigil varsa yakılır ama illa yaktırmak zorunda degilsiniz dermatologa gidip dondurabilirsiniz fiyat olarak daha uygun bundan ve anestezi yapılmıyor.