Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kahramanmaraş hpv

Durum
    Hatice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Kahramanmaraş hpv

Arkadaşlar Kahramanmaraş’ta olup hpv olan var mı çok zor durumdayım hangi hastahaneye gitmek gerek hangi bölüme gitmek gerek onu bile bilmiyorum

Durum
    mert2036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Kahramanmaraş hpv

Alıntı Hatice Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Kahramanmaraş’ta olup hpv olan var mı çok zor durumdayım hangi hastahaneye gitmek gerek hangi bölüme gitmek gerek onu bile bilmiyorum
    Kadın doğuma ve cildiyeye gitmemiz gerek görünen yerde ise cildiyee gidin

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Dermatoloji ve Jinekoloji (kadın dogum)a gidin. Siğilleri en iyi dermatolog bilir, rahim ve içerisini de en iyi jinekolog bilir. Yani hpv için paylaşımlı gitmeniz gerekebilir.

Durum
    Yeni Üye

Burda bir özel hastahaneye gittim yaktı 3 taneydi şimdi çok daha fazlalaştı ve doktordan memnun değilim ve acayip pahalı yapıyor 750 tl istedi ve bakireyim bu yüzden smearda olamıyorum kafayı yemek üzereyim ben yapacağımı bu şehirde hangi doktora hastahaneye gitmem gerek onu bile bilmiyorum hiç bu şehirde olan yok mu

Durum
    Yeni Üye

Kadın Doğuma gitmiştim şimdi bir cildiye doktorundan randevu almayı düşünüyorum ama bu şehirde olup deneyimini paylaşmak isteyen biri olur belki diye bu başlığı açtım

Durum
    mert2036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Kadın Doğuma gitmiştim şimdi bir cildiye doktorundan randevu almayı düşünüyorum ama bu şehirde olup deneyimini paylaşmak isteyen biri olur belki diye bu başlığı açtım
    Maraşlı kimseye denk gelmedim özel muaynedeki doktorlar daha iyi ilgilenirler ne yazıkkı koterlr yaktırma işlemı her yerde aynı pahallı bir işlem aslında yaptıkları bir sey yok ama fazla para alıyorlar

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Burda bir özel hastahaneye gittim yaktı 3 taneydi şimdi çok daha fazlalaştı ve doktordan memnun değilim ve acayip pahalı yapıyor 750 tl istedi ve bakireyim bu yüzden smearda olamıyorum kafayı yemek üzereyim ben yapacağımı bu şehirde hangi doktora hastahaneye gitmem gerek onu bile bilmiyorum hiç bu şehirde olan yok mu
    Birde dermatologu dene yaktırmak yerine kriyoterapi yani dondurmak. Acısı sinek ısırıgı gibi bir şey ve yakmaktan daha hızlı iyileşiyor. Anestezi de yok. Dematologa gidip sigilin çıktığında kriyoterapi yaptırmak istediğini söyle anestezi olmadıgı icin daha uygun ucret olur

Durum
    Yeni Üye

Öyle yapacağım bu sefer küçük yerde yaşamak o kadar sıkıntılı ki ne yapacağımı şaşırdım umarım burdan birisi çıkar