Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: AntiHpv Kremi Siğiiller Tecrübesi Olanlar

Durum
    elberqo03 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

AntiHpv Kremi Siğiiller Tecrübesi Olanlar

Merhaba arkadaşlar, tip 11 siğil tedavisi için uzun zamandır farklı yollar denedim. Koterizasyon, kriyoterapi vs. En son hastaneye gitmekten bunalmış bir duruma geldim hem manevi hem maddi olarak. İnternette, videoların altında yorumlar gördüm ve AntiHpv kremi diye bir ürün keşfettim siğillerin üstüne sürüyorsun kararıyorlar ve dökülüyorlar. İşlem çok hızlı oluyor ve çok kolay oluyor. Verrutol kullanmıstım ilk başlarda fakat o damlayan yere kezzap etkisi yaptı ve cildim kabul etmedi. Bu kremi kullananan baska arkadaslar var mı acaba? Bu kadar etkili olduğuna inanmak istiyorum ama içimden bir ses hastaneye gidip adam gibi koterle tedavi ettirmem gerektiğini söylüyor, fakat pandemi dönemi hastaneye gitmek sık sık pek akıl işi değil. Tecrübesi olan varsa aydınlatırsa çok sevinirim.

Durum
    cgdmsrgll - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: AntiHpv Kremi Siğiiller Tecrübesi Olanlar

Ben aldara kullandim. Kullandigim bolgede bir daha cikmadi

Durum
    moralibozukordek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

merhaba. bu tarz videolarda böyle yorumlar olabiliyor. sağlık bakanlığınca izni var mı önce araştırmanızı öneririm. antihpv diye bir krem olsaydı bu forumda bence illa ki duyardık. bu tarz şeylere ben sizin yerinizde olsam(ki ben de hpv pozitifim) inanmazdım. en güzeli 20 günde bir maddi durumunuz el veriyorsa gidip kontrol ettirip çıkanları yaktırmak. benim doktorum aldaradan pek sonuç alınmadığını söylemişti. o yüzden kullanmadım zaten cildim de hassas pek kullanamıyorum krem vs. daha önce iki siğilimi kaba deride duoderm ile düşürmüştüm ama sonra yine denedim olmadı mesela. kökten çözüm olarak koter bence.

Durum
    Yeni Üye

Teşekkür ederim, doğru haklısınız. Fakat bir denemek istedim aldım ve etkili görünüyor şu an. Verrutol veya aldara gibi bir tahribat yapmadı ve siğili çok hızlı söküp atıyor. Her hafta kriyoterapiye gitmiş, 5 kere koter denemiş biri olarak şans vermek istedim. Vajinal etki ile erkekte etek bölgesi hassasiyeti aynı olmaz diye düşünüyorum. Siz nasılsınız ne durumdasınız? çok geçmiş olsun tekrardan.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı moralibozukordek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba. bu tarz videolarda böyle yorumlar olabiliyor. sağlık bakanlığınca izni var mı önce araştırmanızı öneririm. antihpv diye bir krem olsaydı bu forumda bence illa ki duyardık. bu tarz şeylere ben sizin yerinizde olsam(ki ben de hpv pozitifim) inanmazdım. en güzeli 20 günde bir maddi durumunuz el veriyorsa gidip kontrol ettirip çıkanları yaktırmak. benim doktorum aldaradan pek sonuç alınmadığını söylemişti. o yüzden kullanmadım zaten cildim de hassas pek kullanamıyorum krem vs. daha önce iki siğilimi kaba deride duoderm ile düşürmüştüm ama sonra yine denedim olmadı mesela. kökten çözüm olarak koter bence.
    İşte mantık budur. Forumda birçok hpv'li arkadaş var bi ürünün iyi gelip gelmediği illa ki duyuluyor. Örneğin; propolis, örneğin; yeşil çay. Örneğin verrutol (siğili öldürme yöntemi) yani biraz da deneyimlere, forumda araştırıp kullanılmış mı diye bakılmalı diye düşünüyorum. ben de hep kendi iyi referanslarım, iyi gelen besinler ve takviyeler dışında bunu referans alıyorum @moralibozukördek.

Durum
    moralibozukordek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı elberqo03 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim, doğru haklısınız. Fakat bir denemek istedim aldım ve etkili görünüyor şu an. Verrutol veya aldara gibi bir tahribat yapmadı ve siğili çok hızlı söküp atıyor. Her hafta kriyoterapiye gitmiş, 5 kere koter denemiş biri olarak şans vermek istedim. Vajinal etki ile erkekte etek bölgesi hassasiyeti aynı olmaz diye düşünüyorum. Siz nasılsınız ne durumdasınız? çok geçmiş olsun tekrardan.
    psikolojik olarak iyi durumdayım. belki bugün değil ama elbet bir gün negatif olacağıma inanıyorum. ben ahcc kullanıyorum. 3 kutu bitirdim. siğillerim tek tük çıkıyor. çıktıkça yaktırıyorum. evet kadın genital bölgesi ile erkek genital birbirinden farklı. aynı hissiyat oluşmaz ama bahsettiğim kasık bölgesi için geçerli. sizlere de geçmiş olsun

Durum
    Yeni Üye

Psikolojik olarak çok enteresan dalgalanmalar oluyor başlarında çöküş sonra umut, bir zamandan sonra sıkılmaya başlanıyor umutla karışık sinir. Sonuç olarak dayanıp bitene kadar elden geleni yapmak. Ben Türkiye Hastanesi'ne gidiyordum yaktırmak için fakat 15 günde bir siğiller kendini tekrarladığı için 20 günde bir 850 TL gibi bir rakam olmaya başladı ve ben de sıkılmaya başladım. Forumda önerilen başka doktorlara da bakmaya başlayacağım. Tekrardan geçmiş olsun size.

Durum
    Zzzg23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Kesinlikle bu süreci yaşayan biri olarak kimyasal solüsyonla yakma işlemi yapan doktor bulun ne köyler gibi bir derdiniz oluyor ne de aldara tarzı şeyler. Ben aldata kullandım geçti gibi oldu sonra tekrar çıktı ve çok hassas yerlerdeydi. Doktorum yurt dışında hazırlattığı solüsyonu sürdü beklet 4 saat ve yıka dedi sonucunda 1 2 günde büyümüş olan siğillerim döküldü iz kalmadı bu benim için mücize bir şey çünkü o kadar acılı bir durum ki koter rezilliği kremlerin tahriş etmesi

Durum
    Zzzg23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Köyler diye düzeltme olmuş o koter olacak

Durum
    Deryaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Hangi doktor acaba bilgi verir misiniz?

Bu Konu için Etiketler