Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 17 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: AntiHpv Kremi Siğiiller Tecrübesi Olanlar

Durum
    Ceyda5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: AntiHpv Kremi Siğiiller Tecrübesi Olanlar

Alıntı Zzzg23 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle bu süreci yaşayan biri olarak kimyasal solüsyonla yakma işlemi yapan doktor bulun ne köyler gibi bir derdiniz oluyor ne de aldara tarzı şeyler. Ben aldata kullandım geçti gibi oldu sonra tekrar çıktı ve çok hassas yerlerdeydi. Doktorum yurt dışında hazırlattığı solüsyonu sürdü beklet 4 saat ve yıka dedi sonucunda 1 2 günde büyümüş olan siğillerim döküldü iz kalmadı bu benim için mücize bir şey çünkü o kadar acılı bir durum ki koter rezilliği kremlerin tahriş etmesi
    Doktorun kim söyler misin

Durum
    Zzzg23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Doktorlar başlığında yazıma bakabilirsiniz Dr hale erbaş gerçekten bu konuda hayatımı kurtardı

Durum
    Deryaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı elberqo03 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar, tip 11 siğil tedavisi için uzun zamandır farklı yollar denedim. Koterizasyon, kriyoterapi vs. En son hastaneye gitmekten bunalmış bir duruma geldim hem manevi hem maddi olarak. İnternette, videoların altında yorumlar gördüm ve AntiHpv kremi diye bir ürün keşfettim siğillerin üstüne sürüyorsun kararıyorlar ve dökülüyorlar. İşlem çok hızlı oluyor ve çok kolay oluyor. Verrutol kullanmıstım ilk başlarda fakat o damlayan yere kezzap etkisi yaptı ve cildim kabul etmedi. Bu kremi kullananan baska arkadaslar var mı acaba? Bu kadar etkili olduğuna inanmak istiyorum ama içimden bir ses hastaneye gidip adam gibi koterle tedavi ettirmem gerektiğini söylüyor, fakat pandemi dönemi hastaneye gitmek sık sık pek akıl işi değil. Tecrübesi olan varsa aydınlatırsa çok sevinirim.
    Merhaba antihpv krem içeriği zaten bitkisel içerisinde çay ağacı yağı zambak yagı gibi doğal bileşenler mevcut bende kullandım ve 2 gün içinde kararıp kendiliğinden dökülüyor çok etkili tahrişte etmedi ilk basta inanmadım sıradan aldara gibi bi krem zannettim doktorlara harcadığım parayı düşündüğümde 200 lira daha ver dene en azımdan nolacak dedim ama etkisi gerçekten inanılmaz ve konuştuğum kişilerde çok bilgili bu hastalıkla ilgili herşeyi biliyorlar amaçları direk ürünü satmak değil hangi bölgede olduğuyla ilgili sorular sorup nasıl kullanılacağını ona göre anlatıyor her soru sorduğumda bıkmadam usanmadan cevap verdiler. Koterle kriyoterapi ile ugraşmaktansa bu krem zaten deri altına kadar emilimi saglıyor. Kesinlikle tavsiye ederim arkadaşlar.

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı Deryaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba antihpv krem içeriği zaten bitkisel içerisinde çay ağacı yağı zambak yagı gibi doğal bileşenler mevcut bende kullandım ve 2 gün içinde kararıp kendiliğinden dökülüyor çok etkili tahrişte etmedi ilk basta inanmadım sıradan aldara gibi bi krem zannettim doktorlara harcadığım parayı düşündüğümde 200 lira daha ver dene en azımdan nolacak dedim ama etkisi gerçekten inanılmaz ve konuştuğum kişilerde çok bilgili bu hastalıkla ilgili herşeyi biliyorlar amaçları direk ürünü satmak değil hangi bölgede olduğuyla ilgili sorular sorup nasıl kullanılacağını ona göre anlatıyor her soru sorduğumda bıkmadam usanmadan cevap verdiler. Koterle kriyoterapi ile ugraşmaktansa bu krem zaten deri altına kadar emilimi saglıyor. Kesinlikle tavsiye ederim arkadaşlar.
    Ayriyetten şunu da eklemek istiyorum sadece bu kremle olmayacağını bağışıklığımızı yükseltmemiz gerektiğini bol su için uyku düzenine dikkat etmemizi ve AHCC kullanabilirsiniz diye tavsiyelerde verdiler ben zaten ahcc kullanıyorum. Üstelik bu krem için cildiye doktorlar bile yorum yazıp içeriği hakkında bilgi almak istiyorlar hastalarına tavsiye etmek için ben ilk basta inanmadım 5 ay kadar siteyi yorumları takip ettim sürekli. Bu hastalıktan sonra doktorlara o kadar para dökmeye gerek yok. Ha vajina içi ya da anüs içine doktora gitsinler ama görünür bölge için krem çok etkili arkadaşlar. Bilginiz olsun. Bi kişiye bile faydam olursa bu krem sayesinde ne mutlu bana.

Durum
    karakedi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Antihpv kremi vajen girişinde kullanmanın bir sakıncası var mı acaba? Yabancı sitelerde yanılmıyorsam polyphenon isimli yeşil çay ekstreli bir ilacın olduğunu okumuştum. Bu da ona benzer bir şey mi? İçeriğini öğrenme şansımız var mı? Gerekli izinler alınmış mı?

Durum
    Kıdemli Üye

[QUOTE=karakedi;30828]Antihpv kremi vajen girişinde kullanmanın bir sakıncası var mı acaba? Yabancı sitelerde yanılmıyorsam polyphenon isimli yeşil çay ekstreli bir ilacın olduğunu okumuştum. Bu da ona benzer bir şey mi? İçeriğini öğrenme şansımız var mı? Gerekli izinler alınmış mı?[/QUOTE
    İsterseniz siteye yazın gerekli bilgileri alın baya ilgileniyorlar hangi kısımda olduğunu tam olarak anlattıgınızda size uygun mudur değil midir anlarsınız. Antihpv web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Durum
    karakedi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Tamamdır, teşekkürler.

Bu Konu için Etiketler