Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 19 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Alkolin Alfa Aşısı Ön Sipariş

Durum
    Okan Buruk2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Alkolin Alfa Aşısı Ön Sipariş

Selamlar ,
    Burada bir konu açmıştım.Şifremi unuttuğum için yeni konu açıyorum.

Güncelleme : 20.Kasım .2020
    Alkolin Alfa aşısı için bir eczacı arkadaş ile görüşmeler yapmatayım.Detayları size iletiyorum ;

Herpes virüsü için belirli zaman aralıklarında siparişlere göre getirdikleri bir aşıymış.
    Aşıyı kurye ile buz aküleriyle termosta belirl soğuk aralığında getiriyorlar.
    Aşı ödemesi aşı geldiğinde yapılıyor herhangi ön ödeme veya aşı gelmeden ödeme istemiyorlar.
    Aşının vurulacağı hastane veya hemşire öneremiyorlar.Aşıyı vurulacak kişiler bunu bulması lazım.
    Satan kişi eczacı olduğu için saklama koşulu ve getirme prosüdürleri hakkında detaylı bilgiye sahip.

Sipariş verebilmek için en azından 4-5 arkadaş olması gerekiyor.Veya Aşıyı getirdikleri takvimi beklememiz gerekecek.Buda 2-3 ay zaman aralığı.

Şuan sipariş için benimle beraber Forumdan 1 arkadaş iletişime geçti.Süreci takip etmek için iletişim numranızı mail gönderebilirsiniz.
    Görüşlerinizi konu altına yorum atarsanız sevinirim.

Teşekkürler

Mail Adres :
    -

27.Ekim.2020, 01:31
    Merhaba ,
    Bu lanet hastalıkla bende tanışmış bulunmaktayım.1 haftadır araştırma yapıyorum.
    Sanırım en etkili kısa yöntem Alkolin Alfa aşısı.Berk arkadaşımız bu aşıyı yaptırmış ve kısa sürede negatif çıkmıştı.
    Mesajına buradan ulaşabilirsiniz

Eğer 6-7 kişi ortak olursak bu aşıyı uygun koşullarda Türkiye getirebiliriz.
    Ukrayna araçla giden kişiler oluyor.
    Onlara özel belirli soğukta kalan dolap alıp ücretli bir şekilde ürünler Türkiye gelebilir.

Burada bir özel hemşireye aşıları olabiliriz.Şuan ukrayna gidip aşıyı olmak pek mümkün görünmüyor.
    Sizinde görüşlerinizi bekliyorum.

Forum dışı :
    -

Durum
    Deryaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Alkolin Alfa Aşısı Ön Sipariş

Ücreti ne kadarmıs acaba bununla ilgili bilgi verirseniz insanlar kendi ona göre ayarlar belkide.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Ben bu aşıyı kullanacak evli kadınlar için şuraya not düşmek istiyorum, bekarsanız sorun olmayabilir ama detayını bilmiyorum. Berk vardı sanırım ukraynada yaşayan alkolin alfa aşısı yapıp kurtulmuştu bu güzel bir şey. Sürecinden haberdardık ama orada şunu demişti: ''Bu aşıyı yaptırdıktan sonra 2 yıl hamile kalmamak veya çocuk düşünmemek gerekiyor'' gibi bir şey yazmıştı buna benzer. Forumda evli olan insanlar bunu da sorsunlar bilmeyebilirler mazallah çocuk falan düşünüyorlardır yanlışlıkla yaptırırlar diye aklımda kalanı söylemek istedim.

Durum
    Banlı Üye

Merhaba ,
    2-3 Bin TL fiyatında şuan.Sipariş aşamasında güncel kur üzerinden hesaplanacakmış

Durum
    Banlı Üye

Merhaba ,
    2-3 Bin TL fiyatında şuan.Sipariş aşamasında güncel kur üzerinden hesaplanacakmış
    Alıntı Deryaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ücreti ne kadarmıs acaba bununla ilgili bilgi verirseniz insanlar kendi ona göre ayarlar belkide.
    Teşekkürler Arya , bunu bende okumuştum.Bu yüzden hamile veya hamile kalmayı düşünenler buna dikkat etmesi gerekiyor.
    Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben bu aşıyı kullanacak evli kadınlar için şuraya not düşmek istiyorum, bekarsanız sorun olmayabilir ama detayını bilmiyorum. Berk vardı sanırım ukraynada yaşayan alkolin alfa aşısı yapıp kurtulmuştu bu güzel bir şey. Sürecinden haberdardık ama orada şunu demişti: ''Bu aşıyı yaptırdıktan sonra 2 yıl hamile kalmamak veya çocuk düşünmemek gerekiyor'' gibi bir şey yazmıştı buna benzer. Forumda evli olan insanlar bunu da sorsunlar bilmeyebilirler mazallah çocuk falan düşünüyorlardır yanlışlıkla yaptırırlar diye aklımda kalanı söylemek istedim.

Durum
    Ensarr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Okan mesaj kismina yazdim kardeşim

Durum
    Ensarr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

bende almak isterim

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Okan Buruk2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba ,

Teşekkürler Arya , bunu bende okumuştum.Bu yüzden hamile veya hamile kalmayı düşünenler buna dikkat etmesi gerekiyor.
    Önemli değil Okan, aynen ben de böyle bir şey olur diye korktum hemen aklımda kalanı yazmak istedim. Umarım hepiniz en kısa zamanda kurtuluacaksınız öyle ya da böyle

Durum
    Banlı Üye

Ensar selam ,
    Aşı hakkında bilgisi olmayanlar içinde bu mesaj yazıyorum.
    Allokin Alfa aşısı sovyetler tarafında olduğu için şuan ukrayna ve rusya tarafından aşı tedarik ediliyor.
    Allokin Alfa aşısı bağışıklık sistemini hızlı şekilde güçlendiren etkiye sahip bu yüzden sadece Hpv virüsü değil bir çok hastalıkta kullanılan bir aşı.

Hpv tedavisinde 2 günde 1mg Allokin Alfo deri altına enjeksiyon yöntemiyle 6 doz uygulanır. Her bir kutuda 3 flakon yer alır ve 2 kutu yani 6 flakon ile 12 günlük bir tedavi uygulanır.

Forumdan bir arkadaş ukraynada bu aşıyı olmuş ve hastalığı tamamen yok etmiştir.
    Konu mesajlarına buradan ulaşabilirsiniz .

Aşı Resmi :
    https://i.hizliresim.com/gI3Bnn.jpg

Şunuda belirtmek istiyorum.Ben aşıyı satmıyorum.Sizin gibi bu hastalık sürecindeyim.Bu yüzden araştırmalar yaparken aşıyı Türkiye getiren bir eczacı arkadaş ile tanıştım.
    Süreci anlattığım mesaj en üstte konu mesajında yer alıyor.

Alıntı Ensarr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Okan mesaj kismina yazdim kardeşim

Durum
    Berk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Selam herkese, o fotoğrafı çeken kişi benim. Aşı resmi diye benim çektiğim resmi ekleyip pazarlama yapmak nedir arkadaşım. 2000-3000bin tlden kakalamakta cabası kaç doza o fiyatı söylediniz acaba merak ettim.

@Arya forumun sahibi olarak konunun takipçisi olmanızı rica ediyorum. İnsanların dolandırılması veya kötü koşullarda getirilip bozulmuş ilaçların insanlara enjekte edilmesini kimse istemez.

Aşı siparişi veren arkadaşlara tavsiyem kimseye güvenmemeleri aşıyıda legal olan bir ülkede doktor kontrolünde yaptırmaları. ( konudaki deneyimlerimden tanıyanlar tanır, en ufak bir maddi beklentim olmadan gittiğim doktorun adını sitesini hem forumdan hemde özelden birkaç arkadaşa yazmıştım)

Arkadaşın iyi niyetli pazarlama yaptığını varsaysam bile 10dklık yolda bile bozulma riski olan bir aşıyı sizin Ukraynadan Türkiyeye dıdısının dıdısınından sipariş vermeniz tırcı arkadaşlarında veya herkimlerse bunu bozulmadan size ulaştırmasının garantisi yok. Sözle olacak iş değil. İlacın bozulup bozulmadığınıda anlayabileceğiniz bir yol yok. Tamamen kanunsuz daha önemlisi sağlığınız için tehlikeli bir seçim olacaktır siparişleriniz.

İyi akşamlar