Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahcc başladım. Yazmadan edemedim..

Durum
    fitamini kabugunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Ahcc başladım. Yazmadan edemedim..

Herkese selam dostlar

Ahcc 3.günümdeyim. Bu forum sayesinde kullanmaya karar verdim. 2.5 senedir pozitifim. Bakalım ben de negatife dönecek miyim? Ara ara gelip yazacağım. İnşallah negatife dönerim ve burayı da okuyan birine cesaret olur.

Ahcc kullandığımız periyotta kriyoterapiye devam ediyor muyuz siğil çıkması durmunda? Forumda göremedim bu konuda bilgi bilen varsa paylaşabilir mi?

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Ahcc başladım. Yazmadan edemedim..

Alıntı fitamini kabugunda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese selam dostlar

Ahcc 3.günümdeyim. Bu forum sayesinde kullanmaya karar verdim. 2.5 senedir pozitifim. Bakalım ben de negatife dönecek miyim? Ara ara gelip yazacağım. İnşallah negatife dönerim ve burayı da okuyan birine cesaret olur.

Ahcc kullandığımız periyotta kriyoterapiye devam ediyor muyuz siğil çıkması durmunda? Forumda göremedim bu konuda bilgi bilen varsa paylaşabilir mi?
    Merhabalar, ahcc kullanırken sigillerden kurtulmaya duzenli olarak ve kesinlikle devam ediyoruz. aman sigil kendi kendine geçer demiyoruz, ordaki viral yükü azaltıyoruz. ahcc konusunda her 5 baslıktan birinde söylediğim bir şey bu durum bu arada, forumda göremedim dediginiz icin söylüyorum, detaylı bilgiler için bol bol okuyun forumu

Durum
    fitamini kabugunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Sabit konulardan başka konu yok sanıyorum aşağıdaymış tamamdır şimdi çözdüm teşekkürler

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Rica ederim