Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 18 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahcc ile negatif oldum

Durum
    Asliii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Ahcc ile negatif oldum

merhabalar bende tam 1 sene önce hpw 16 ve 56 pozitif cikti hatta burda da yazismistim okadar kotuydumki dünyanın sonu gelmisti hatırlamak bile istemiyorum kendimi uzmusum ben ahcc kullandım düzenli olarak popülist kullandım beeo nun onuda düzenli diyebilirim ve 2 gün önce sonuçlarım negatif cikti arkadaşlar belki bunların yarari oldu yada olmadı bilemem ama bence oldu tek soylicem şey sakin ama sakin kafanıza takmayın geçip gidiyo bu arada ben 45 yaşımdayım.sigara kullanıyorum inşallah herkes negatif sonucunu alir

Durum
    Asliii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

merhabalar bende tam 1 sene önce hpw 16 ve 56 pozitif cikti hatta burda da yazismistim okadar kotuydumki dünyanın sonu gelmisti hatırlamak bile istemiyorum kendimi uzmusum ben ahcc kullandım düzenli olarak propolis kullandım beeo nun onuda düzenli diyebilirim ve 2 gün önce sonuçlarım negatif cikti arkadaşlar belki bunların yarari oldu yada olmadı bilemem ama bence oldu tek soylicem şey sakin ama sakin kafanıza takmayın geçip gidiyo bu arada ben 45 yaşımdayım.sigara kullanıyorum inşallah herkes negatif sonucunu alir

Durum
    pismankiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Çok sevindim. Darısı hepimizin başına

Durum
    Deryaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cok mutlu oldum ne güzel bir haber darısı bizlere inşallah. Acil şifalar diliyorum 🧿

Durum
    Deryaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı Asliii Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhabalar bende tam 1 sene önce hpw 16 ve 56 pozitif cikti hatta burda da yazismistim okadar kotuydumki dünyanın sonu gelmisti hatırlamak bile istemiyorum kendimi uzmusum ben ahcc kullandım düzenli olarak propolis kullandım beeo nun onuda düzenli diyebilirim ve 2 gün önce sonuçlarım negatif cikti arkadaşlar belki bunların yarari oldu yada olmadı bilemem ama bence oldu tek soylicem şey sakin ama sakin kafanıza takmayın geçip gidiyo bu arada ben 45 yaşımdayım.sigara kullanıyorum inşallah herkes negatif sonucunu alir
    Ahcc yi ne kadar süre kullandınız acaba ?

Durum
    medusa35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

merhabalar
    cok gecmiş olsun. acaba ahcc yi nasıl temin ediyordunuz?

Durum
    dreamer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

merhabalar ahcc time healt mı kullanıyorsunuz ? o ise nereden alıyorsunuz güvenip

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı dreamer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhabalar ahcc time healt mı kullanıyorsunuz ? o ise nereden alıyorsunuz güvenip
    Merhaba Dreamer, forumda ''ahcc markaları'' diye bir başlık var. Sana bir link göndereyim buna tıkla: http://www.hpvliyiz.com/showthread.p...Ahcc-Markaları
    Bu başlıgı okuyabilirsin. Ben time health kullanarak negatif oldum, burada negatiflik elde eden üyelerimizin yarısından fazlası da o şekilde. Bazısı çok şanslıydık iyi bir beslenme ve vitaminlerine dikkat ederek de kendi kendilerine 1-2 yıl içinde negatif olan da oldu, ama genelde etkili bir düzen gerekiyor. bu dönemde jilet kullanma epilasyon olarak, makasla kısaltabilirsin, cinsel ilişkiye devam etme bir süre nadasa al kendini, iyi beslenmek cok önemli, bunun yanında durumun varsa ahcc düsünebilirsin time health'in türkiye distribütörü alva supplement'tır ve güvenilirdir distribütör zaten merak etme, kendin de araştır, eğer durumun yok ise eczanelerde imutor ve arwell var. ahcc ile kıyas edilmez ama yine de bagısıklıgının diplere inmesini engeller. unutma hpv ancak yüksek bagısıklık ile yenilebiliyor, bagısıklıgımızı yukseltecek seyler yapmamız lazım yani.

Bu Konu için Etiketler