Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahcc ile negatif oldum

Durum
    Misscat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Ahcc ile negatif oldum

Bende 15 ay önce hpv olmuştum. Deli gibi arastırma yapıyodum. Moralim bozulmuştu.hayatın sonu geldi hiçbir zaman normale dönemeyecek sanıyodum. Hemen özel muayenehanesi olan bi kadın doğumcuya gittim(tecrübelerım sonucu devlet hastanelerınde vakit kaybetmeyın diyorum. Özellikle vajina içindeyse hiç tınlamıyorlar. Dışardaki siğili yakarlar o ayrı) ve bi umut ahccye basladım. Tabi siğillerim çok yoğun çıkıyodu çünkü genital bölgemdeki kılları alıyodum. Bunu fark ettıkten sonra bidaha almadım. Ahcc içmeye basladıktan 1ay sonra birdaha siğil çıkmadı. Ben 7 ay ahcc içtim. 1yıl doluncada test yaptırdım negatıftım. Ki test öncesıde yanı 6.ayımda da negatıf olduğumu biliyordum. Serı bi şekilde çıkan siğillerın çıkmaması buna işarettı. Bu süre içinde hiç ilişkiye girmedım. Ahcc dışında artı vitamın vb şeyler yapmadım. Sağlıklı mı beslendım hayır. Ahcc içiyosanız tek başına yeterli oluyor. Ben oyunu kurallarına göre oynadığımı düşünüyorum 😄 ahcc + cinsel ilişki yok + traş yok bunları yapanların negatıf olmayacağına inanmıyorum. Kimi 6 ayda kimi 9 ayda olur ama yıne olur. düşününce o zamanki üzüntüm o kadar saçma geliyoki. Kendımı boşuna heba etmişim diyorum. Tabi o zaman ahccnın kesınlığını bilemiyodum ama şu an ahccnın negatıf yaptığından %100eminim. Ahccnın reklamı yapılıyo gibi düşünmeyın arkadaslar. Ben istiyorumki kimse hpvyi çekmesın. Bi gıda takvıyesını alıp iç ve 6aya negatıfsın. Bu kadar basit olan bir şey için canınızı sıkmayın. Günlük hayatımda hpv aklıma bile gelmiyor artık. Yardımcı olmak isterım sizede her zaman buraya girmesemde.negatıf olan kaçıyor sıteden demışlerdı gercekten öyle oluyo 😌

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Ahcc ile negatif oldum

@Misscat selamlar, eski üyemizsin senin nickini tanıyorum, çok geçmiş olsun çok sevindim artık kurtulmana 😍 Tebrik ediyorum ve bundan sonraki hayatında bizleri unutmamanı, belki ara sıra da olsa gelip burada hala pozitif olan kişilere zaman zaman tavsiyeler vermemizde, umut olmamızda yardımcı olmanı temenni ediyorum belki aklına düştüğünde.. Bundan sonraki hayatın çok ama çok güzel olsun. Altın kural: epilasyon olarak ileride jilet yaptıktan hemen sonra sevişmemek + her zaman korunmak. Bu kuralı hiç unutma taa ki ömrünün sonuna kadar tek eşli olacağın birini bulduktan sonra eş vs gibi

Sağlıklı beslenmedim diyip yine de negatif olman ve kötü örnek olmana gülmedim değil Ama yine de dikkat etmek gerekli, bazı kişilerin bunların hepsini istikrarlı yapması gerekiyor, hem sağlıklı beslenme, hem cinsellikten kaçınma vs.

7 ay ahcc kullanman güzel olmuş. Zaten genelde bizim önerimiz bu bilimsel deneylere bağlı olarak 6 ay kesin kullanmak. Eğer gerekirse 1-2 ay daha uzatmak. Çünkü ben de 8 ay kullanmıştım. Biz de forumda uzun zamandan beri bunun bir reklam olmadığını, benim aslında faydalı olmaya çalıştığımı çünkü bunu kendimde de denediğimi anlatmaya çalışıyoruz. Sizler gibi negatif çıkan insanlar sayesinde bazı insanlara umut oluyor, bazıları da inanmıyorum ama olsun biz söyledik, biz bir çözüm yolu sunduk %80 negatif olma ihtimali olan diyip geçiyoruz aslında. Tekrar çok geçmiş olsun çok mutlu bir hayat ve bir daha başka birinden hpv ile enfekte olmamanı diliyorum

Durum
    Kıdemli Üye

Tesekkür ederım. Bu hastalık hayatımda bir dönüm noktası oldu. Hayata bakışımı, kararlarımı bir çok şeyi değiştirdi. Hpv olup paylaşım yapanların yorumlarına göz attım üzüldüm. Çünkü onları anlayabiliyorum ve boşuna can sıkıyorlar. Ahccnın reklamı daha çok yapılmalı bilinmeli bu. Hpv olan korkmamalı diye düşünüyorum. Çevremde duyuyorum hpv olanları ahccden haberlerı yok. Doktor hpv vucuttan atılmaz dedı diyıp bu kafayla devam ediyolar malesef.

Durum
    moralibozukordek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

misscat çok geçmiş olsun. bu paylaşımı yapman da çok düşünceli bir davranış. kendi adıma teşekkür ederim. benim gibi hala pozitif olan kişilere psikolojik olarak çok büyük iyilik yapmış oldun. yeni hayatında umarım hep mutluluklar yaşarsın🌸

Durum
    Admin

Alıntı Misscat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tesekkür ederım. Bu hastalık hayatımda bir dönüm noktası oldu. Hayata bakışımı, kararlarımı bir çok şeyi değiştirdi. Hpv olup paylaşım yapanların yorumlarına göz attım üzüldüm. Çünkü onları anlayabiliyorum ve boşuna can sıkıyorlar. Ahccnın reklamı daha çok yapılmalı bilinmeli bu. Hpv olan korkmamalı diye düşünüyorum. Çevremde duyuyorum hpv olanları ahccden haberlerı yok. Doktor hpv vucuttan atılmaz dedı diyıp bu kafayla devam ediyolar malesef.
    Biz aslında reklam yapmıyoruz üyelerle veya ben. Bir yerlere boy boy poster asıp veya internet üzerinde duyurum yapmıyoruz çünkü amacımız bir ürünü pazarlamak değil aslında. Bunun gerçekten faydalı olduğunu forum içinde anlatmaya çalışıyoruz, kullanmak isteyen kişilere yardımcı oluyoruz nasıl kullanacağı vs. Kısaca aslında yardım ediyorum ben ve benim gibi diğer üyelerin büyük kısmı da destekliyor bu durumu. Ne kadar çok hpvli tarafından bilinirse o kadar iyi çünkü herkes ilk başta umutsuz geliyor ama bir umut var %80 etkili olabilen %10-20 negatif olamama payı da her zaman var maalesef ama şükür ki birçok kişi negatif oluyor.

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biz aslında reklam yapmıyoruz üyelerle veya ben. Bir yerlere boy boy poster asıp veya internet üzerinde duyurum yapmıyoruz çünkü amacımız bir ürünü pazarlamak değil aslında. Bunun gerçekten faydalı olduğunu forum içinde anlatmaya çalışıyoruz, kullanmak isteyen kişilere yardımcı oluyoruz nasıl kullanacağı vs. Kısaca aslında yardım ediyorum ben ve benim gibi diğer üyelerin büyük kısmı da destekliyor bu durumu. Ne kadar çok hpvli tarafından bilinirse o kadar iyi çünkü herkes ilk başta umutsuz geliyor ama bir umut var %80 etkili olabilen %10-20 negatif olamama payı da her zaman var maalesef ama şükür ki birçok kişi negatif oluyor.
    Firma daha çok reklam yapmalı anlamında dedım😌 reklam derken de daha çok duyulması. Dediğim gibi insanlar bilmiyor ve doktorlardan geçmeyeceğini duyuncada umutsuz oluyorlar

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı moralibozukordek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    misscat çok geçmiş olsun. bu paylaşımı yapman da çok düşünceli bir davranış. kendi adıma teşekkür ederim. benim gibi hala pozitif olan kişilere psikolojik olarak çok büyük iyilik yapmış oldun. yeni hayatında umarım hep mutluluklar yaşarsın🌸
    Sağ ol geçmiş olsun. İnan hepsi gelip geçici😌 hiç geçmeyeceğini sandığım şeyın üzerınden 1yıl geçtı ve unuttum bile o zamanları. Hpvliyken deli gibi hpv negatıf olanların hikayelerını arardım okurdum. Bende hikayemle içinizi rahatlatmak istedım 😌

Durum
    mandalina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Merhaba size geçmiş olsun benim de anal bölgemde siğil var 2 doz aşı oldum. Bu hapı ben de kullanmalı mıyım acaba? Günde kaç adet ve nasıl tüketiliyor bilgi alabilir miyim? Bir internet sayfasında sağlık bakanlığı onaylı olmadığı yazılmış, bunun bir gerçekliği var mı siz kullanmış biri olarak ne düşünüyorsunuz? Yazdıklarınız beni de hem sevindirdi hem heyecanlandırdı. Hastalığa çözüm bulup bunu paylaşmak çok hoş.

Durum
    ali3234 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Merhabalar
    Bende de hpv18 bulunuyor. Hangi marka ahcc kullandınız. Ben Time Health marka ahcc kullanmak istiyorum.
    Günlük kaç gram kullandınız ve kaç tane kapsüle tekabul ediyor? Time health marka ahcc'nin 1 kutusunda 120 kapsül bulunuyor acaba 1 ay için 1 kutu yeterli olur mu? Aç karnınıza mı içtiniz ve kapsülleri aynı anda mı aldınız. Birde ahcc'yi nerden tedarik edebiliriz güvenilir bir sayfa önerebilir misiniz.

Durum
    Admin

@Ali buna bir bakmanı öneririm: http://www.hpvliyiz.com/showthread.p...n-hpv-tedavisi

Forumdakiler üyelerin %80i ve ben time health kullandık, negatif gördüğün birçok kişi time health kullandı çünkü hpv negatif yapan bir ahcc. Misscat de yanlmıyorsam time health kullanıyordu kendisi gelirse cevap yazar.

Ahcc aç karna ve sabah alınır. Aldıktan 40-45 dk sonra kahvaltı yapılır. Bildiğim kadarıyla 1 kutusu 20-22 gün falan yetiyor. Aynı anda veya tek tek agzına atarak alman daha mantıklı, şimdi 2 tane içeyim akşam 4 tane içerim şeklinde bir kullanımı yok pek.

Bu Konu için Etiketler