Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ben de Ahcc kullanmaya başladım

Durum
    KülTigin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Ben de Ahcc kullanmaya başladım

Merhaba arkadaşlar uzun süredir foruma girmiyordum. Belki bir iki yazıma denk geleniniz olmuştur. Bazı yazılarımda minik siğillerden şüphelendiğimi söylemiştim. Ama doktorlar bu kendi yapısı penisinin demişti. Meğer bende siğil yapmayan, tehlikeli olan bir tip varmış. Benim o gördüklerim de siğil değilmiş penisimin yapısı, cildi bozulmuş.

Meğer bende siğil olmadığından ben yıllarca vücudumda haberim olmadan taşımışım bu virüsü.

Hemen Ahcc kullanmaya başladım ben de ama size sorum olacak.

Şimdi Ahcc kullanıyorum ama;

1- Uzun yıllar vücudumda habersizce bu virüsle yaşadığım için ahcc yine de işe yarayıp negatif yapar mı ? Yani ben sizler gibi hemen tedaviye başlayamadım. Aşağı yukarı 5 senedir hpv pozitifmişim. (lütfen bana hpv 5 yılda geçer kendiliğinden, sen tekrar birinden kapmışsındır demeyin 5 yıldır ilişkim yok, kimseden bulaşmadı. Bildiğiniz 5 yıldır hpv pozitifim. Hpv öyle sizin dediğiniz gibi 3 yılda kendiliğinden gitmiyor arkadaşlar. Giden olmuştur ama herkeste böyle olacak diye bir şey yok. Zaten öyle olsa kimse kanser olmaz 3 yılda herkes kendiliğinden kurtulur.)

2- Ahcc kullanırken yanında hiçbir şey kullanmıyorum. Tek başına yeterli midir yoksa başka şeyler de alayım mı destek olarak ?

3- Sigara kullanmıyorum, ama uyku düzenim hiç yok sorun olur mu az uyumam ?

4- Bana bir şeyler önerin lütfen, mesele şu çayı iç bunu yapma gibi. Çünkü ben çok geç kalmışım tedavi için. Ve resmen penisimin cildi bozuldu. Hiç siğil yok ama ciltte renk değişimleri çatlaklar vs oluştu.
    "Balıklar gibi yüzmeyi
    Kuşlar gibi uçmayı öğrendik
    Lakin en önemli zanaati unuttuk
    İnsan gibi yaşamayı .."

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Ben de Ahcc kullanmaya başladım

Merhaba bunu bize zaman gösterecek ama ahcc'nin hpv negatifliği üzerinde ciddi ve güzel bir etkisi var. Tek başına yeterli evet, ama içine sinmiyorsa propolis (üyelerimiz memnundu) veya imutor kullanmayı da düşünebilirsin. Ama ikisini birden kullanmana gerek yok, fazla yorma vücudu ya propolis ya imutor seçersin biri eğer istersen. Sana bazı besinler ve içecekler önereyim:

Uyku düzenini yoluna sok derim, insan bedeninde hücre yenilenmesinde oldukça önemlidir uyku.. Alkol varsa da bırakmanı (bir süre) tavsiye ederim.
    Yeşil çay ve kefir içebilirsin. Ben yeşil çay'ı önceden aktardan alıyordum sonra poşet çayına geçtim, doğadan ve lipton yeşil çay'ı kullandım. Kefir içebilirsin ben altınkılıç marka ve sadece kefir alıyordum, çilekli kefir vs tarzı şeyler almıyordum. Hem kefiri hem yeşil çay'ı her gün iç. yeşil çay'ı orta boy kupalarda günde 2 bile içebilirsin.
    Mor besinler tüket (kara lahana, pancar, turp vs)
    Yeşil besinler önemli (özellikle yeşil acı olmayan çarliston biber c vitamini konusunda portakaldan bile iyi, brokoli vs keza.)
    Meyve olarak kivi'de çok ciddi c vitamini var bunu da öneririm.
    Genel olarak şekerli besleniyorsan şekeri yani pasta ve tatlı türevleri şeyleri bir süre bu dönemliğine azalt, yiyebilirsin ama her gün pasta ve çikolata yeme mesela gibi..
    Bu şekilde..
    Tüylerine de epilasyon olarak jilet kullanma derim, makasla kısaltma ya da tüy dökücü öneriyor doktorlar genelde.

Durum
    KülTigin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Ben de Ahcc kullanmaya başladım

Çok teşekkür ederim