Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahcc sipariþim bugün geldi

Durum
    Strong_Bey - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Ahcc sipariþim bugün geldi

Merhabalar. Yaklaþýk 2 yýldýr hpv ile boðuþan bir erkek bireyim. Bircok ilac kullandim bircok farkli doktora muayne oldum. Hicbiri fayda etmedi. En son ozel bir klinikte lazer tedavisi oldum 3 seans. Tekrar cikmaz dediler. Lazerle yakilan sigiller nüksetmedi ama yenileri cýktý malesef. 10 bin lira para verdim bu 3 seansa malesef çöpe gitti. Bir suredir sitenizi takip ediyorum ve ben de ahcc ye baslamaya karar verdim. Ilk siparisim bugun geldi time health den. Yarin ilk kez kullanacagim. Ac karnina 3 gr olacak sekilde.
    Sizlere sormak istedigim soru þu: Yogun iþ tempomdan dolayi hastaneye gidemeyebiliyorum coðu zaman. Ufak tefek cikan sigiller icin tavsiye edebileceginiz bir krem ya da ilac var mi ? Ikinci sorum istanbulda hpv konusunda tavsiye edebileceginiz bir doktor var midir acaba ? Tesekkur ederim simdiden.

Durum
    ercüment - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Ahcc sipariþim bugün geldi

geçmiþ olsun öncelikle. büyük paralar vermiþsiniz gerçekten. doktor konusunda forumda da yazýlar paylaþan levent türk hocaya gidenler var araþtýrabilirsiniz forumda aratarak... ev de kendi baþýnýza tedavi içinde antihpv krem uygulayabilirsiniz. googledan aratýnca sitesi çýkýyor danýþma hattý falan var yardýmcý olup bilgi veriyorlar.

Durum
    Arya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Admin

merhabalar, tekrar çýkmaz diyen kim ise ona inanmayýn. hpv iseniz sigillerin her zman tekrar cýkma ihtimali vardýr. Hatta sigiller daha yeni yenic ýkýyorken, yani daha yeni hpv oldugunuzu ögrenmiþken daha çok ve daha fazla çýkarlar, zamanla sayýlarý azalýr ve zamanla nüks dönemleri de azalabilir, ben bi fill 1 yýla yakýn sigil cýkarmýþtým mesela.. tabi son 4 ay falan tek tük cýkýyordu 2 ayda 1 tane gibi ama çýkýyor muydu? evet.

Time health ahcc kullanacaksýnýz sanýrým bizim kullandýgýmýz gibi. aç karnýna, yemek yemeden 45 dk veya 1 saat önce kullanýn. en güzel kullaným sekli sabah açkendir, 45 dakika sonra da kahvaltý yaparsýnýz, bunu tavsiye ederim.

verrutol diye bir ürün var, cok dikkatli kullanýlmalý cunku asit, verrutolu bi doktorunuza sorun sigiller için ve nasýl kullanacagýnýzý iyice arastýrýn, çok küçük sürmeniz gerekir sigil dýsýnda baska bölgeye gelirse yakabilir orayý o yüzden, fiyatý da uygundur baya.

Durum
    Yeni Üye

Alýntý ercüment Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    geçmiþ olsun öncelikle. büyük paralar vermiþsiniz gerçekten. doktor konusunda forumda da yazýlar paylaþan levent türk hocaya gidenler var araþtýrabilirsiniz forumda aratarak... ev de kendi baþýnýza tedavi içinde antihpv krem uygulayabilirsiniz. googledan aratýnca sitesi çýkýyor danýþma hattý falan var yardýmcý olup bilgi veriyorlar.
    çok tesekkur ederim. Arastiracagim dediklerinizi

Durum
    Yeni Üye

Alýntý Arya Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    merhabalar, tekrar çýkmaz diyen kim ise ona inanmayýn. hpv iseniz sigillerin her zman tekrar cýkma ihtimali vardýr. Hatta sigiller daha yeni yenic ýkýyorken, yani daha yeni hpv oldugunuzu ögrenmiþken daha çok ve daha fazla çýkarlar, zamanla sayýlarý azalýr ve zamanla nüks dönemleri de azalabilir, ben bi fill 1 yýla yakýn sigil cýkarmýþtým mesela.. tabi son 4 ay falan tek tük cýkýyordu 2 ayda 1 tane gibi ama çýkýyor muydu? evet.

Time health ahcc kullanacaksýnýz sanýrým bizim kullandýgýmýz gibi. aç karnýna, yemek yemeden 45 dk veya 1 saat önce kullanýn. en güzel kullaným sekli sabah açkendir, 45 dakika sonra da kahvaltý yaparsýnýz, bunu tavsiye ederim.

verrutol diye bir ürün var, cok dikkatli kullanýlmalý cunku asit, verrutolu bi doktorunuza sorun sigiller için ve nasýl kullanacagýnýzý iyice arastýrýn, çok küçük sürmeniz gerekir sigil dýsýnda baska bölgeye gelirse yakabilir orayý o yüzden, fiyatý da uygundur baya.
    cok tesekkur ederim

Durum
    Arya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Admin

rica ederim