Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 34 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Anüs içindeki siğiller

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Anüs içindeki siğiller

Alıntı gaile Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dışarıda varsa içeriye sıçrama ihtimali olabilir demişti doktorum.
    aynen ben de böyle biliyorum bana da zamanında doktor böyle söylemişti. dışarıda anüs kısmına çok yakınsa yayılabilir.

Durum
    Ceyda5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynen ben de böyle biliyorum bana da zamanında doktor böyle söylemişti. dışarıda anüs kısmına çok yakınsa yayılabilir.
    Anüse yakın benim evet. Donduruyorum çıktıkça. İlla içeri mi baktırmam lazım ya bu durum beni üzüyor. İçerde oldugunun bir belirtisi oluyor mu

Durum
    Ahmt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı Deryaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Doktorunuzun ismini söyler misiniz acaba. Bende iyi bi doktor arayışındayım. Sıcak su evet gerçekten iyi geliyor o bölge için geçene kadar devamlı yapmanızı öneririm.
    Feridun Baysal hangi şehirde yaşıyorsunuz bilmiyorum doktorum Elazığ'da özel bir hastanede. Dermatoloji doktorlarına gittim hepsi resmen eşcinsel muamelesi yaptı tutturmuslar cinsel ilişki ile geçer diye kardeşim sene olmuş 2021 eşcinsel olsam derim ki eşcinselim saklayacak birşeyim yok yani ama tam tersi formdaki bayan arkadaşlardan özür dilerim akşama kadar kari kız peşinde koşan bir insanım ben ama Allah'ın sopası yok işte ne duruma dustuk. Bu doktorumla oturup konuştuk psikolojik olarak da rahatlattı yani aile büyüğüm gibi davrandı bana adam özel numarasını bile verdi ara ara yazıp durumum hakkında bilgi veriyorum hemen anında cevap veriyor.Eger gelme şansınız varsa kesinlikle tavsiye ediyorum kendisini

Durum
    Cihaner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Kondilomdan tedavi olarak tamamen kurtulan birisi var mi aramizda. Ben de disarida bir tane siğil vardi yaktirdim. Genel cerrahi bölümüne gittim anoskopi ile bakilmasi için iç kisima, fakat ben de makat çatlağı olduğundan dolayı bir makat çatlağı kremi vererek şimdilik çatlak geçene kadar anoskop uygulayamayacagini söyledi. Kremi sürerken kendim kontrol ediyorum, içeride parmağıma gelen bir iki tane siğil benzeri olusumkar fark ediyorum. Büyük ihtimalle iceride siğil var. Bu hastalığa yakalanmak beni mahvetti resmen. Arastirmalarima gore kolaylikla tedavi olup hemen kurtulabilinecek bir hastalık değil. Bu konuda tecrübesi olan veya özellikle tedavi görüp kurtulan birisi var mi. En azindan psikolojik açıdan biraz desteği olur.

Durum
    cgdmsrgll - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Kurtulanlar cok fazla arya mesela sohbet kuhabbet kisminda asagilara inersen orada bu hastalligi yenenler baslik acmis
    Alıntı Cihaner Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kondilomdan tedavi olarak tamamen kurtulan birisi var mi aramizda. Ben de disarida bir tane siğil vardi yaktirdim. Genel cerrahi bölümüne gittim anoskopi ile bakilmasi için iç kisima, fakat ben de makat çatlağı olduğundan dolayı bir makat çatlağı kremi vererek şimdilik çatlak geçene kadar anoskop uygulayamayacagini söyledi. Kremi sürerken kendim kontrol ediyorum, içeride parmağıma gelen bir iki tane siğil benzeri olusumkar fark ediyorum. Büyük ihtimalle iceride siğil var. Bu hastalığa yakalanmak beni mahvetti resmen. Arastirmalarima gore kolaylikla tedavi olup hemen kurtulabilinecek bir hastalık değil. Bu konuda tecrübesi olan veya özellikle tedavi görüp kurtulan birisi var mi. En azindan psikolojik açıdan biraz desteği olur.

Durum
    Yeni Üye

Bu forumda özellikle kondilomdan kutulan birisi varmı onu öğrenmek istedim aslında.

Durum
    Yeni Üye

Alıntı gaile Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba ben de ameliyat oldum iç kısımdakileri uyutup yaktılar hatta benimkiler biraz fazla çoğalmıştı bir gece de hastanede kaldım. İç kısımda olduğundan şüpheliyseniz hemen anaskop yaptırın. Hem içiniz rahat eder hem de varsa çoğalmadan çözmüş olursunuz. Genel cerraha gidip ben anaskop istiyorum dediğinizde yapıyorlar .
    Ameliyat sonrası durumunuz nasil? Tekrarlama var mi?

Durum
    medusa35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Merhaba Ahmet,
    Ben de anüsumde sigil gördüm. Acaba hangi branştan doktora görünmek lazım? Ben Ankaradayım. Siz nerdesiniz? Aynı sehirdeysek, ben de aynı yere görünürüm belki.

Durum
    mert2036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı medusa35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba Ahmet,
    Ben de anüsumde sigil gördüm. Acaba hangi branştan doktora görünmek lazım? Ben Ankaradayım. Siz nerdesiniz? Aynı sehirdeysek, ben de aynı yere görünürüm belki.
    Ankarada idea klinik var oraya gidin baska doktor aramayın adil hoca ilgili alakalı biridir

Durum
    Canerr7899 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Merhaba mert bende Ankarada ikamet ediyorum bir erkek hastayım makatımda siğiller var içeri taşmış olmasından korkuyorum bahsettiğim doktor Adil hoca nasıl biri bazı doktorlar yaftalıyoda malesef