Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 34 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Anüs içindeki siğiller

Durum
    Deryaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Anüs içindeki siğiller

Arkadaşlar merhaba bugün özel genel cerrahi doktoruna gittim anüs kısmını muayene etti dışarda 1 tane siğil var onu yakabiliriz dedi içerdekiler için bişey yapılmaz diyor takip edeceğiz dedi. Anaskop vs yapmadı. Başka bişey olabilir diyor fistül bagsur vs. gibi. Sen kuruntu yapiyosun bana dedi. Neyi takip edecek çoğalmasını mı anlamadım. Bilenler yardımcı olursa sevinirim.

Makat içindeki siğillere size hangi tedaviler uygulandı. Tamamen temizlemek mümkün değil gibi konuşuyorlar. Moralim çok bozuldu. Oturup çoğalmasını bekleyemem. Nasıl bi yol izlemeliyim sizce.

Durum
    Ahmt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Anüs içindeki siğiller

Merhabalar anal kondilom var bende.Farkli bı ildeki doktora gittim adam anaskop yapmadan yaktı.Sonra bulunduğum yerde bir doktor buldum adam anaskop yapıp yaktı rektumdada olduğunu soyledi .İçinin temizlenmeden dişini ne kadar temizlersen temizle oluşacağını söyledi.

Durum
    gaile - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Merhaba ben de ameliyat oldum iç kısımdakileri uyutup yaktılar hatta benimkiler biraz fazla çoğalmıştı bir gece de hastanede kaldım. İç kısımda olduğundan şüpheliyseniz hemen anaskop yaptırın. Hem içiniz rahat eder hem de varsa çoğalmadan çözmüş olursunuz. Genel cerraha gidip ben anaskop istiyorum dediğinizde yapıyorlar .

Durum
    Ceyda5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Anal ilişki yaşanmasa da sıçrama ihtimali var mı içeri?

Durum
    gaile - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Dışarıda varsa içeriye sıçrama ihtimali olabilir demişti doktorum.

Durum
    Ceyda5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı gaile Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dışarıda varsa içeriye sıçrama ihtimali olabilir demişti doktorum.
    Sizde öyle mi oldu anal ilişki yaşamadınız mı

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı gaile Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba ben de ameliyat oldum iç kısımdakileri uyutup yaktılar hatta benimkiler biraz fazla çoğalmıştı bir gece de hastanede kaldım. İç kısımda olduğundan şüpheliyseniz hemen anaskop yaptırın. Hem içiniz rahat eder hem de varsa çoğalmadan çözmüş olursunuz. Genel cerraha gidip ben anaskop istiyorum dediğinizde yapıyorlar .
    Suanda pandemiden dolayı devlettekiler anakop ile bakmıyoruz dediler. Bulunduğum ilde de özel genel cerrahi bölümü yok. Suanda dısardakilere müdahale ettiriyorum. İç kısıma koter mi uyguladılar yoksa radyofrekans yöntemi ile mi yaktılar acaba?

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı Ahmt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar anal kondilom var bende.Farkli bı ildeki doktora gittim adam anaskop yapmadan yaktı.Sonra bulunduğum yerde bir doktor buldum adam anaskop yapıp yaktı rektumdada olduğunu soyledi .İçinin temizlenmeden dişini ne kadar temizlersen temizle oluşacağını söyledi.
    Cok fazla agrı oluşuyor mu daha sonradan peki lavabo ihtiyacında vs.
    Radyofrekans yöntemiyle mi yaktılar yoksa koterle mi ? Özelde mi yaptırdınız ?

Durum
    Ahmt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Özelde yaktirdim 500 lira bir ücret ödedim.bildiginiz ameliyat oldum anaskopla içine bakıldı.İlk farklı bı hastaneye gitmeye gitmiştim adam icin bakmadan dişini yakıp gönderdi.Burda hoca çok iyiydi ve ilgiliydi anaskop yaptıktan sonra rektumda bile olduğunu söyledi. Ameliyat sonrası yarım saat çok ağrılı güçlü bir ağrı kesici icmenizi öneririm.Doktorum ağrı kesici dışında krem falan vermedi sert davranmamız gerektiğini söyledi.Sanirim kremin o bölgeyi yeniden canlandıracağıni düşünüyor. Tuvalet yaparken çok zor oluyor çok ağrılı ama öyle aşırı dayanılmaz değil.Kesinlikle sıcak suyu leğene koyun tuvaletten hemen sonra içine oturun iyi geliyor . Sanırım bu tuvalet sorunu da 10 gün içinde düzeliyor.

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı Ahmt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Özelde yaktirdim 500 lira bir ücret ödedim.bildiginiz ameliyat oldum anaskopla içine bakıldı.İlk farklı bı hastaneye gitmeye gitmiştim adam icin bakmadan dişini yakıp gönderdi.Burda hoca çok iyiydi ve ilgiliydi anaskop yaptıktan sonra rektumda bile olduğunu söyledi. Ameliyat sonrası yarım saat çok ağrılı güçlü bir ağrı kesici icmenizi öneririm.Doktorum ağrı kesici dışında krem falan vermedi sert davranmamız gerektiğini söyledi.Sanirim kremin o bölgeyi yeniden canlandıracağıni düşünüyor. Tuvalet yaparken çok zor oluyor çok ağrılı ama öyle aşırı dayanılmaz değil.Kesinlikle sıcak suyu leğene koyun tuvaletten hemen sonra içine oturun iyi geliyor . Sanırım bu tuvalet sorunu da 10 gün içinde düzeliyor.
    Doktorunuzun ismini söyler misiniz acaba. Bende iyi bi doktor arayışındayım. Sıcak su evet gerçekten iyi geliyor o bölge için geçene kadar devamlı yapmanızı öneririm.