Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Siğillerin az su an bi isleme gerek yok denildi

Durum
    cgdmsrgll - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Siğillerin az su an bi isleme gerek yok denildi

Merhaba arkadaslar marttan beri aldaradan ve verrutolden baska bi islem uygulayamadim bulundugum sehirden dolayi. Bugun samsunda muayene oldum kadin dogumda. Smear testi aldi ama sigillerin az bi islem uygulamicaz su an dedi benim moralim bozuldu acikcasi cunku her yer sigillerin hemen alinlasi gerektigini yaziyor soyluyor. Ic dudaklarda benim minik minik sigiller cikiyodu gidiyodu onlar sigil degil dedi fakat com üstünkörü yaptigindan icime sinmedi. Sizce sigillerin alinmamasi normal mi benim icim hic rahat degil. Cinsel hayati ben sormadim ama seni sadece prezervatif korur dedi bilgisiz mi acaba bilmiyorum kafam karisti. Ben cinsel iliskiye ara ver falan der diye bekliyodum. Siz ne dusunuyosunuz ozele gidip yaktirmali miyim yaktirma muayene bana ne kadara patlar

Durum
    Özel Üye

Cevap: Siğillerin az su an bi isleme gerek yok denildi

Babam bagkurlu ben hala babamin uzerindeyim. Hastaneye geldigimden ve hastaligimdan haberleri yok. Daha once de yazmistim ama belki goren olmamistir diye tekrar sormak istiyorum. Daha once bazen mesajlar gitti babama. Test sonucunuz cikmistir gibi bu tarz mesaj gider mi yine acaba bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim

Durum
    hpvvv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Mesaj durumunu bilmiyorum ama 1 tane bile siğil olsa derhal yok edilmeli bu böyle bir meret 1 tanesi bile yeterki hastalığın atılmaması için özele gidin bir şekilde yok olsun onlar , sonra ahcc ye başlayın maddi olarak sarsan bir süreç ve cinselliğe ara verin , kefir Yeşilçay vs takviye alın 2 yıl kontrol altında tutmalısınız kendinizi

Durum
    Özel Üye

Maddi durumum ahcc icin elverisli degil maalesef. Ozele vericem yaktirmak icin elimde olan butun oarayi heralde. Beslenmeme dikkat edicem olabildigi kadarm tesekkur ederim cevabiniz icin
    Alıntı hpvvv Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mesaj durumunu bilmiyorum ama 1 tane bile siğil olsa derhal yok edilmeli bu böyle bir meret 1 tanesi bile yeterki hastalığın atılmaması için özele gidin bir şekilde yok olsun onlar , sonra ahcc ye başlayın maddi olarak sarsan bir süreç ve cinselliğe ara verin , kefir Yeşilçay vs takviye alın 2 yıl kontrol altında tutmalısınız kendinizi

Durum
    darkFTH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

O doktoru hemen bırakın bir daha sakın gitmeyin sakın sakın. Ben hayatımda böyle saçmalık duymadım siğilin az bi işlem yapmıcaz diye. Açık açık uğraşmak istememişler. 2. Si siğin varken kesinlikle ama kesinlikle ilişkiye girilmez hem sana zarar hem karşıya, tahriş olursa siğillerin artma ihtimali var. Prezervatif %60 lık koruma sağlıyolar ee geri kalan %40 nolucak ?

Durum
    Özel Üye

Cuma günü smear test sonucu cikinca tekrar gelicem. Hala almam derse ozelde yaktiricam artik