Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 12 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Elektronik sigara aldım! :)

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Elektronik sigara aldım! :)

Alıntı emre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    elektronik sigarayı satanlar sadece sigaraya göre daha az zararlı olduğunu söylemektedir..
    Ki hiç zararı olmadığını söylemiyorlar.İçinde nikotin var mesela bağımlılık yapıyor..
    Nitekim Saglık Bakanlığının onay vermediği kaçak yollarla yurt içine sokulup yine kaçak yollarla satılan
    insanların ağzında yüzünde patladığı haberleriyle gündem olan elektronik bi alet.. zararlarını çok basit google'a ''elektronik sigara zararları '' yazarak okuyabilrsiniz sevgili Arya..
    Hahahahahah cok komiksin ya gerçekten ''google'a elektronik sigaranın zararları'' yazarak okuyabilir miyim?

Canım benim bak, yabancı kaynaklardan arastırmanı tavsıye ederim. Mesela ben öyle yaptım. Git oku öyle gel karşıma, bana makaleler göster, gerekirse yalnışsam özür dilerim cunku bu forumda hpv hakkında bilgi kirliliği göremezsin. Hpv'yi etkileyen bir şey hakkında da bilgi kirliliği olmayacak ben oldugum surece, ve ben hep olacağım.

İşin bir diger garip kısmı buraya hpv degil de trollük yapmaya geldiğini dusunuyorum, insanlara mesaj atıp size bir sorum olacak diye baslayıp aynı soruyu 10 kere çevirerek sorup istediğin cevabı almadıgında kabul etmeyip, nankörlük yapıp, birilerini birilerine şikayet ederek maalesef bu ortamda barınamazsın.

Güle güle emrecim

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Elektronik sigara aldım! :)

Alıntı Nova Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    onlar patlıyor yav dikkat et kullanırken...
    Şu an kullanmıyorum canım Beni pek tatmin etmedi bide ürün sorunlu cıktı duman alıp cekme konusunda firmaya geri gönderip iade yapmıstım

Bu Konu için Etiketler