Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 26 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 26 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv süreci hakkında..

Durum
    bloggg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Hpv süreci hakkında..

Son zamanlar da biraz boşladım. Bazen pharmaton içmeyi unutuyorum. propolis sürmüyorum. Çok geç yatıyorum. Sıkıldım sanırım. Penisim de 2-3 adet çok minik siğil var. Daha önce kuruttuğum karnabahar şeklindekiler hala tekrarlamadı. O açıdan mutluyum. Düzenli besleniyorum. Her şeyden yiyorum. spor yapıyorum. Çokta abartmıyorum artık. Bakalım ne olacak. İnş kurtuluruz. 1 ay aralıksız sabah akşam propolis sürsem bu siğiller de geçer eminim. Çok minik oldukları için kendi kendilerine geçerler diye düşündüm, bekledim ama yok geçmiyor.... Üstlerine düşerim inşallah bu ay.

Durum
    Zorluu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Size 2019 nisanda bulaştı ama hemen tedavi olmadınız ki ne zaman tedaviye başlanırsa o zamandan itibaren geçerli bence

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı Zorluu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Size 2019 nisanda bulaştı ama hemen tedavi olmadınız ki ne zaman tedaviye başlanırsa o zamandan itibaren geçerli bence
    Bence öyle değil. Vücut kendi içinde virüse karşı antikor üretme süresi....

Durum
    Zorluu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Mesela virüsün girdiği tarihi düşün ve hiç tedavi olmadığını düşün negatif olamıyorsun kendimden örnek veriyim bende 2016dan beri var negatif olmadım neden çünkü tedavime 2020 martta başladım öncesinde 4 sene hep et beni sandım o siğili bayada büyüktü o yüzden et beni sandım tedavi olmaya başladığımdan beri ya 1 tane çıktı ya hiç çıkmadı

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı Zorluu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mesela vucudus girdiği tarihi düşün ve hiç tedavi olmadığını düşün negatif olamıyorsun kendimden örnek veriyim bende 2016dan beri var negatif olmadım neden çünkü tedavime 2020 martta başladım öncesinde 4 sene hep et beni sandım o siğili bayada büyüktü o yüzden et beni sandım tedavi olmaya başladığımdan beri ya 1 tane çıktı ya hiç çıkmadı
    Tedaviden kasıt yaktırmak ve bağışıklığı yüksek tutmak değil mi? Benim siğilleri propolis etkisiz hale getirebiliyor zaten. 1 ay da Düşüyorlar sürünce. Bağışıklığı da vitaminlerle ve iyi beslenmeyle destekliyorum. Daha ne yapabilirim. 4 ay oldu düşen büyük siğiller yerine çıkmadı bir daha. Arada bir başka küçük siğiller çıkıyor onlara da propolis sürüyorum hemen...

Durum
    Tecrübeli Üye

2 ay sonra 2 yıl olmuş olacak bana bulaşalı. Şimdiler de iyileşmem gerekmiyor mu artık. ne inatçı şeymiş ya... eylülden beri çok ciddi uğraşıyorum bitmedi hâlâ. siğilleri kuruttukça yenisi çıkıyor. Minik siğiller çıkıyor iğne ucu kadar minicik. iyi ki büyük çıkmıyor... bu da güzel bir gelişme olarak görülebilir mi?