Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 26 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv süreci hakkında..

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Hpv süreci hakkında..

Siğillerin tek tük çıkması iyiye işaret gibi görünüyor blogg, aynen devam et ne yapıyorsan hatta daha da güçlendirmeye çalış beslenme vs anlamında.

Durum
    bloggg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Arkadaşlar covid19 pozitif oldum ya. Bir yandan hpvle ugrasırken bir de bu çıkması. Moralim çok bozuldu... genç adamın atlatırızda anam babam tansiyon hastası 50 yaşını geçik insanlar. Evde komple hepimize bulaşmış lanet olası

Durum
    Tecrübeli Üye

O kadar da dikkat ettik oysaki. Nerden geldi buldu bizi bilmiyorum. Bağışıklığımı yüksek tutuyordum 2 aydır ama sanırım hem covid hem hpv biraz zorlanıcam 15 gün... inşallah her şey yoluna girer. Elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım hep.

Durum
    moralibozukordek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

geçmiş olsun. bu dönemlerde epey yaygınlaşmaya başladı covid, dikkat eden de oluyor etmeyen de .herhangi bir yerden bulaşmış olabilir. beslenme çok önemli. evi arada bir havalandırmayı aksatmayın. verilen ilaçları düzenli kullanın ve bolca su tüketin. biraz yorabilir ama geçecektir. hpv konusunda şimdilik ne rutin oluşturduysanız aynı devam edin moralinizi de bozmayın.tekrar geçmiş olsun.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Arkadaşlar covid inanılmaz yaygınlaştı, çevremizdekilerde sürekli covid pozitif haaberi duyuyoruz. Şimdi iş yerlerinin büyük kısmı evden çalışmaya devam ettiği için rahatız ama gerçekten çember çok daraldı ya çok dikkat edelim.

Durum
    Tecrübeli Üye

Allaha şükür şuan durumlar iyi herkes hafif atlatıyor ama yine de ne yapın edin bu hastalığa yakalanmayın önlemlerinizi arttırın derim. Daha yeni yeni beyin üzerindeki etkilerini falan araştırıyorlar alzheimer hastalığını tetiklediği bile düşünülüyormuş. 14 günde oldu bitti gibi bir şeymiş gibi düşünmemek lazım...

Durum
    Tecrübeli Üye

Dilimin altında siğil olmasından korkuyorum. Genital siğillerle bir şekilde mücadele ediyorum ama burda da çıkarsa çok zorlanacağım açıkçası. 3. aya girdim Ve imutor beta glukan bitti. 2 aylık Pharmaton aldım bu sefer de onu kullanıyorum. İçinde d vitamini olması hoşuma gitti. D vitamini eksikliği yaşayan bir insan olduğum için iyi gelir diye düşündüm. mücadeleye devam ediyorum. Yaptığım her şey ilk sayfadan itibaren yazılı...soru soracaksanız bunları okuduktan sonra, açmış olduğum konu üzerinden soru sorabilirsiniz. aynı tarz sorulara mesaj yolu ile tek tek yanıt vermek zor oluyor.

Durum
    Tecrübeli Üye

Bugün yeni bir şeye başladım. Saraçoğlunu dinledim ve 15 gün boyunca soğan kürü uygulamaya karar verdim. 1 orta boy soğanı 4e bölüp kaynatıp suyunu içiyorsunuz çok basit ve söylediğine göre iyi geliyormuş.

Durum
    Tecrübeli Üye

Son günlerde propolis süremedim ve bir kaç minik siğil oluşmuş. Şu korona belasından bi kurtulayım sabah akşam günde 2x yoğun saldırı düzenliycem siğillere. Şuan pek ilgilenemiyorum.

Durum
    Tecrübeli Üye

Hpvden 2 yıl da kurtulurum diye umuyorum. çoğu kişi de 2 yıl da geçiyormuş. Bende de öyle olacak diye inanıyorum. 2019 nisan ayında bulaştığını biliyorum ve bu durumda siğillerden kurtulmama 5 ay gibi bir süre kalmış olması lazım diye düşünüyorum. Umarım öyle olur. Son 5 ayımda oldukça sistematik yaşamaya özen göstereceğim. Bir an önce bitsin gitsin