Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: AHCC HPV ye desteği

Durum
    hpvlikiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

AHCC HPV ye desteği

ABD’deki Teksas Üniversitesi’nden bilim adamlarının fareler üzerinde yaptığı araştırma, Japon mantar özünün rahim ağzı kanserine yol açan HPV virüsünü yok edebileceğini gösterdi. Araştırma, özel tür bir mantardan elde edilen Hexose bileşiminin (AHCC), bağışıklık sistemini harekete geçirerek HPV’yi 90 gün içinde yok ettiğini, ayrıca tümörün büyümesini yavaşlattığını ortaya koydu.

Araştırmaya imza atanlardan Dr. Judith Smith, sonuçların cesaret verici olduğunu vurguladı. Bu mantarın özünün HPV aşısında alternatif olabileceğini gösteren araştırmanın sonuçları, kadınlarda görülen kanserlerin tartışıldığı Florida’da düzenlenen Jinekoloji-Onkonoji Derneği’nin 45. toplantısında sunuldu.

https://www.sozcu.com.tr/2014/saglik...nluyor-475710/

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: AHCC HPV ye desteği

Dr. Judith Smith yıllar önce bu deneyi yapan kişi zaten biz de yıllardır önce ben, daha sonra forumdaki diğer arkadaşlar da benim izimden giderek negatif oluyoruz zaten. Hpv virüsünü vücuttan atması en etkili şey Ahcc şu an için.

Durum
    Fizikci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Ahcc teminde stok sorunu oluşmuş sanırım.. alva firmasının sitesinde yazıyor..

Durum
    Admin

Alıntı Fizikci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ahcc teminde stok sorunu oluşmuş sanırım.. alva firmasının sitesinde yazıyor..
    Stokları bitmiştir belki daha öncede oldu, 1-2 hafta sonra yeni stokları gelebiliyor, aciliyeti yoksa bekleyin derim.

Durum
    Yagmury - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Merhaba. Ben 2 ay önce öğrendim hpvli olduğumu. tedavim iyi gidiyor sadece birer tane minik sigilim çıkıyor. Time health Ahcc kullanıyorum 12 gün oldu günde y tane içiyorum . Bugün oturduğum yerdeki eski öğretim üyesi profosor eczacima sordum . Tarım bakanlığından onaylı hiçbir şeye güvenmediğini sağlık bakanlı onaylı olması gerektiğini söyledi. Ürünü gösterdim kendisine , içindeki bilesenleri bilmediğini ve doğal olsalarda organlarımıza zarar verebileceğini, ilaçların daha bilinir olduğunu çünkü ne kadar kullanılması gerektiğini biliyoruz dedi. Kendi kızım olsa içmesini istemezdim ama sana ivme diyemem dedi. Moralim bozuldu açıkçası günde 4 tane ic bari dedi. Çevresinde soran danışan var mı böyle.? günde 6 tane içmek biraz nefes almamda zorluk çıkartıyor Ben de açıkçası

Durum
    Admin

Alıntı Yagmury Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba. Ben 2 ay önce öğrendim hpvli olduğumu. tedavim iyi gidiyor sadece birer tane minik sigilim çıkıyor. Time health Ahcc kullanıyorum 12 gün oldu günde y tane içiyorum . Bugün oturduğum yerdeki eski öğretim üyesi profosor eczacima sordum . Tarım bakanlığından onaylı hiçbir şeye güvenmediğini sağlık bakanlı onaylı olması gerektiğini söyledi. Ürünü gösterdim kendisine , içindeki bilesenleri bilmediğini ve doğal olsalarda organlarımıza zarar verebileceğini, ilaçların daha bilinir olduğunu çünkü ne kadar kullanılması gerektiğini biliyoruz dedi. Kendi kızım olsa içmesini istemezdim ama sana ivme diyemem dedi. Moralim bozuldu açıkçası günde 4 tane ic bari dedi. Çevresinde soran danışan var mı böyle.? günde 6 tane içmek biraz nefes almamda zorluk çıkartıyor Ben de açıkçası
    Nefes almandaki zorluk ile ahcc'nin bir ilişkisi olduğunu sanmıyorum aslında, kimseye böyle bir etkisi olmadı çünkü Her şeyden önce bu ürün suplement yani takviye, ilaç değil ki sana zararı olsun. Doktorun ahcc nedir diye çok haberi yok, olmak zorunda da değil aslında kendince tarım bakanlıgının onayladıgı bir şeye güvenme diyor, yani kendi dogrusu o şekilde sana da bunu tavsiye ediyor iyi niyetinden tamamen, ama bu ilaç değil sağlık bakanlıgı nasıl onaylasın? takviye yani.

Ben doktordan farklı olarak şöyle düşünüyorum: Nefes almandaki problemle ahcc'yi ilişkilendiriyorsan bence de bırak, boşver. Sonra başına bir şey gelirse ahcc'den olduğunu düşünebilirsin. Bu arada forumda onlarca/yüzlerce kişi kullandı, insanlara bilinen, can sıkıcı, üzücü bir etkisi olsa forum herkese açık bir platform, gelir yazarlardı emin ol. Hatta bazı şeyleri biz forumca öğrendik, örnegin olumlu yönde pek çok arkadaşımızın bagırsaklarını daha iyi çalıştırmış, onun dışında mesela ahcc kullanırken nezle olmamak ve bünyenin kuvvetlenmesi hem benim hem de baskalarının da yaşadığı bir şey.