Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sigiller yakildiktam ne kadar sonra iliski yasanabilir

Durum
    cgdmsrgll - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Sigiller yakildiktam ne kadar sonra iliski yasanabilir

Merhaba arkadaslar yakin zamanda sigillerimi yaktiricam randevu aldım. Sevgilimle korunarak iliskiye giricez sizce ne kadar sure sonra bana zarar vermeden iliskiye girebiliriz. Yaralar ne zaman iyilesir. Sizin deneyimleriniz nasil oldu

Durum
    Özel Üye

Cevap: Sigiller yakildiktam ne kadar sonra iliski yasanabilir

Koter yapilirsa koterin iyilesmesi ne kadari bulur

Durum
    moralibozukordek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

benim yaralarım 2 haftada iyileşmişti. 3. haftada tamamen iyileştiyse sorun olmayabilir ama istersen 4.haftadan sonra birliktelik yaşayın. ya da yaşamayın. pozitifken ilişki yaşamak doğru mu ki? bilmediğimden soruyorum

Durum
    bloggg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Tabiiki yanlış. Bulaş riski var

Durum
    Eichmann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Ben ilk defa Temmuzda yaktırdım güya 2 hafta sonra cinsel ilişkiye girecektim. Kasım oldu hala mikro siğiller çıkıyor. Tüm flörtlerle muhabbeti kesip felsefeye, yazılıma falan yöneldim çünkü hala ilişkiye giremiyorum kafayı yicem. Bir de ne fırsatlar geçti elime of ya hatırladıkça deliriyorum.

İnsanın tüm sinir sistemini bozan bir virüsmüş ayların öfkesini kustum şuan oh be

Durum
    neon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı cgdmsrgll Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaslar yakin zamanda sigillerimi yaktiricam randevu aldım. Sevgilimle korunarak iliskiye giricez sizce ne kadar sure sonra bana zarar vermeden iliskiye girebiliriz. Yaralar ne zaman iyilesir. Sizin deneyimleriniz nasil oldu
    bence uzun bir sure girmemelisin. ben ayni hataya dustum ilk koter oldugumda iyilesti yaklasik 1 ay sonra iliskiye girdim fakat sigiller ic kisimda da varmis bunu goremedigim icin yayilmasina neden oldu cikmayan yerlerimde bile cikti ve kisa bir sure sonra tekrar koter oldum. suan 5 aydir sigil cikartmiyorum yeni yeni korunarak ve karsimdaki insanda boxer varken iliskiye giriyorum. bu sekilde bi sikinti yasamadim ama negatif oldugumu dusunuyorum ben 8 aydir ahcc kullaniyorum cunku.

Durum
    Özel Üye

Benim de iceride var komple tedavi olucam cunku ogrenci sehrime gidicem kaliciligim orada ne kadar olacak belli degil. Sevgilim de orada mdsafe iliskisi yasiyoruz o yuzden 1 ay uzun bi sure geldi.
    Alıntı neon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence uzun bir sure girmemelisin. ben ayni hataya dustum ilk koter oldugumda iyilesti yaklasik 1 ay sonra iliskiye girdim fakat sigiller ic kisimda da varmis bunu goremedigim icin yayilmasina neden oldu cikmayan yerlerimde bile cikti ve kisa bir sure sonra tekrar koter oldum. suan 5 aydir sigil cikartmiyorum yeni yeni korunarak ve karsimdaki insanda boxer varken iliskiye giriyorum. bu sekilde bi sikinti yasamadim ama negatif oldugumu dusunuyorum ben 8 aydir ahcc kullaniyorum cunku.

Durum
    Özel Üye

Boxer prezervatif yontemiye bulas olacagini sanmiyorum ya zaten erkek arkadasim hic korunmadan iliski yasasak diyo ama ben o kadar rahat olamiyorum
    Alıntı moralibozukordek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim yaralarım 2 haftada iyileşmişti. 3. haftada tamamen iyileştiyse sorun olmayabilir ama istersen 4.haftadan sonra birliktelik yaşayın. ya da yaşamayın. pozitifken ilişki yaşamak doğru mu ki? bilmediğimden soruyorum

Durum
    Özel Üye

Tek esli olmaya calismak lazim🤷*♀️
    Alıntı Eichmann Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben ilk defa Temmuzda yaktırdım güya 2 hafta sonra cinsel ilişkiye girecektim. Kasım oldu hala mikro siğiller çıkıyor. Tüm flörtlerle muhabbeti kesip felsefeye, yazılıma falan yöneldim çünkü hala ilişkiye giremiyorum kafayı yicem. Bir de ne fırsatlar geçti elime of ya hatırladıkça deliriyorum.

İnsanın tüm sinir sistemini bozan bir virüsmüş ayların öfkesini kustum şuan oh be

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Ben hpv dönemi düzenli cinsel ilişkiye karşıyım, bence cinsel diyet gerekiyor, çok kişi bu sebepten ötürü hpv ile savaşı uzun sürdü çünkü bu yaşandıkça atılması zor oluyor hele ki partnere bulaştıysa pin-pon etkisi direkt.. Hem tek eşli olmalısınız hem yüksek koruma sağlamalısınız (boxer+prezervatif) ama yine de özellikle sigilleri tedavi ettirme işleminden hemen sonra yaşanılmasını da doğru bulmuyorum ekstra, gözden kaçan sigilleriniz de olabilir. Genel olarak yapmamak lazım, karar sizin elbette.