Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Samsun hpv

Durum
    cgdmsrgll - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Samsun hpv

Merhaba arkadaþlar. Samsunda olup bu hastalikla mucadele eden var mý? Doktor olarak kimi onerirsiniz

Durum
    Camel19 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Kýdemli Üye

Cevap: Samsun hpv

Ben fakülteye gitmiþtim orada doktorlar kriyo uyguluyorlar. Fakülteye gideceksen hocadan randevu almak daha iyi bence. Doktorlar takvimindende yorumlarý okuyup bakabilirsin.

Durum
    Özel Üye

Sen hangi doktora gitmistin önerir misin? Benim gittigim doktorlarin davranislari bi garipti. Doktor fobisi oluþtu
    Alýntý Camel19 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ben fakülteye gitmiþtim orada doktorlar kriyo uyguluyorlar. Fakülteye gideceksen hocadan randevu almak daha iyi bence. Doktorlar takvimindende yorumlarý okuyup bakabilirsin.

Durum
    Camel19 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Kýdemli Üye

Polikliniðe gitmiþtim 2 doktor vardý. 5 defa gittim ve her defasýnda 2 sinden biri sýrama gore karýþýk olarak gelmiþti ve doktorlarýn davranýþ þeklini beðendim açýkçasý salý günü hocadan randevu aldým birde hocaya gideceðim.

Durum
    Özel Üye

Ben su an samsunda deðilim geldigimde de kisa sureli kalicam sanirim. Gittigin gün yakma iþlemi oluyo mu yoksa daha sonra mý yakiyolar acaba
    Alýntý Camel19 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Polikliniðe gitmiþtim 2 doktor vardý. 5 defa gittim ve her defasýnda 2 sinden biri sýrama gore karýþýk olarak gelmiþti ve doktorlarýn davranýþ þeklini beðendim açýkçasý salý günü hocadan randevu aldým birde hocaya gideceðim.

Durum
    Samuel - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alýntý cgdmsrgll Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Merhaba arkadaþlar. Samsunda olup bu hastalikla mucadele eden var mý? Doktor olarak kimi onerirsiniz
    Ben Samsun'da yaþýyorum ve tedavi oldum. Doktorumun adý Yüksel Oltulu. Kriyoterapi uyguladý ve Aldara krem verdi. Þu anda hiç siðilim yok. Kendisi de bu hastalýðýn geçmesi konusunda gayet iyi motivasyon veriyor, tavsiye ederim.