Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yeniden test olmalı mıyım ?

Durum
    Honey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Yeniden test olmalı mıyım ?

Mart ayında siğillerim ilk kez çıktı.Mayısın 8 inde de koter oldum.Koterden bir hafta önce çıkan siğillerim yüzde 80 kendiliğinden kaybolmuştu.

8 mayıstan beri Ahcc kullanıyorum ilk bir ay Abay Farma Kimi zaman günde 2 kimi zaman günde 3 tane kullanarak içtim.1 aydan sonra 6 şar tane time health marka kullandım düzenli olarak hiç aksatmadan.Ve 15 Kasım'da kontrolüm var 6 ay dolmuş olacak aşının 3.dozunu olacağım.Smear vereceğim ve gitmişken tiplendirme testini de olsam mi diye düşünüyorum.

İlk koterdan sonra başka operasyon geçirmedim.Kaşıntım yok ,tüm doktor kontrollerinde doktorlar temiz demişti.Ama ben bazen kendimce şüphelendiğim yerler görüyordum.Emin değilim yani atlatıp atlatamadiğımdan ama bir yandanda merak ediyorum.Tiplerim 6 ve 11 pozitifti.

22 yaşındayım üniversite hastanesine gittiğimde test istesem yaparlar mı acaba ve atlatmış olabilir miyim?

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Yeniden test olmalı mıyım ?

Üniversite hastanesi yani devlet hastanesinde bu tip şeyleri halletmediğim için yaparlar mı bilmiyorum ama 6. ayınızı doldurduysanız smear yaptırabilirsiniz. Eğer siğil olup olmadığından emin değilseniz tekrar bir doktora gösterin eğer siğilse abay pharmayı kullandıgınız süre kadar bu sürecin üstüne ekleyin ve ahcc kullanmaya devam edin derim. Çünkü aslında 5 ay time health kullanmış oluyorsunuz deneylerde 6 ay yapılıyor yani time health kullanma sürecini 6 aya tamamlamak daha iyi olabilir. Böylece boşu boşu tiplendirme parasını hemen vermemiş olursunuz belki 1-1bucuk ayda da şüpheli durumlar ortadan kalkar.

Durum
    Honey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Çok teşekkür ederim Arya biraz daha sabredecegim artık 🙏

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Rica ederim

Bu Konu için Etiketler