Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Siğillerden Kurtulmanın Kesin Yolu Belki de Bu

Durum
    tikita06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Siğillerden Kurtulmanın Kesin Yolu Belki de Bu

Merhaba arkadaşlar foruma yeni üye oldum.2 yıldır her yolu deneyip hatta ameliyat olup sonuç alamamış biri olarak bu hastalıktan kurtulabilmeden umudumu kesmiştim.Denediğim yöntemle sonuç aldım çok şaşırdım aslında sizlerede faydam olursa ne mutlu.
    Öncelikle moralinizi yüksek tutun.
    Şimdi size yapmanız gerekenleri anlatacağım:
    Öncelikle imkanınız dahilinde tanıdığınız arıcılık yapan birisi varsa organik propolis isteyin elde ettiğiniz propolisi kullanabilmemiz için saf alkolle fermante etmeniz gerekli.Bunun için bir cam şişeye ham propolisi ufak ufak doğrayın ve üzerini kapatacak şekilde saf alkol ekleyin ve her gün 2 3 defa çalkalayın 15 gün sonra hazır olacaktır.Buna imkan yoksa eczaneden alkolde çözülmüş propolis alın.Ayrıca bağışıklığınızı güçlendirmeniz içinde suda çözülen propolis alın bunu günde 1 defa 1 bardak suya 15 damla olacak şekilde tüketin.
    Şimdi ise esas önemli yere gelelim.Sonuç alabilmemiz için hint yağı,sarı kantaron yağı,çay ağacı yağı,çörek otu yağı,zerdeçal yağı,aleovera özü, 2 3 adet aspirin,1 adet c vitamini kapsülü karbonat ve varsa kaya tuzu.
    Hazırlanışı;Alkolde çözülmüş propolisten dibine çöken posasıyla birlikte bir miktar cam kavanoza aktarın üzerine hint,cay ağacı,sarı kantaron,zerdeçal ve çörek otu yağlarını ekleyin ardından aleovera özünü ekleyin aspirin ve c vitamini kapsülünü ezin ekleyin varsa az miktar kaya tuzu veya deniz tuzu
    ve karışım koyulaşıp sürülebilecek kıvama gelene kadar karbonat ekleyin yalnız çok koyu olmasın zamanla koyulaşıyor.Hazırladığımız bu karışımı siğilli bölgeyi temizledikten sonra günde 3 defa olacak şekilde masaj yaparak siğilli bölgeye uygulayın.Eğer uzun süre sonra tahriş olursa 3 5 gün ara verin.Ve siğillerinizin boyutu ve çokluğuna göre tamamen kaybolana kadar uygulayın.Bunun için 2 3 ay gerekir.Ben ilk değişimi gördüğümde 15 gün olmuştu sadece sabredin.Ayrıca iyileştirmeyi hızlandırmak için bağışıklık güçlendirici yiyecek içecek ve ilaç takviyesi yaparsanız daha hızlı sonuç alırsınız.Hepinize başarılar

Durum
    Malik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Siğillerden Kurtulmanın Kesin Yolu Belki de Bu

Bunları yaptıktan sonra kurtuldunmu.

Durum
    Eichmann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Bu kadar uğraşacağıma koterletir geçerim.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Eichmann Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu kadar uğraşacağıma koterletir geçerim.
    Hahahaha

Durum
    bloggg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Selam, ben beeo marka su bazlı propolis kullanıyorum ve minik siğilleri geçirdi. 1 adet karnabahar şeklinde öbek siğil grubu vardı şimdi bir bakayım dedim durumuna ve zor buldum siğili...minicik kalmış )) 40 gün oldu kullanmaya başlayalı. her akşam, bazı günler sabah akşam sürdüğüm de oldu ve ben de işe yaradı. Minik siğiller çıkıyor bazen hâlâ penisin üzerinde. Her akşam sürmeye devam ediyorum çıkanları kurutsun diye. Aynı zaman da sabah akşam 15 damla propolis içiyorum , elma sirkesi, çörek otu yağı, imutor , bal, yeşil çay . Aralıksız 40 gün yaptım bunları. Alkol sigara ağzıma koymadım. Çok pis gaza geldim. Galiba yeneceğim bu illeti. elma sirkesi içerken tadı iğrenç olsa bile “düşmanımın düşmanı benim dostumdur” deyip kendimi triplere sokuyorum

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı bloggg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam, ben beeo marka su bazlı propolis kullanıyorum ve minik siğilleri geçirdi. 1 adet karnabahar şeklinde öbek siğil grubu vardı şimdi bir bakayım dedim durumuna ve zor buldum siğili...minicik kalmış )) 40 gün oldu kullanmaya başlayalı. her akşam, bazı günler sabah akşam sürdüğüm de oldu ve ben de işe yaradı. Minik siğiller çıkıyor bazen hâlâ penisin üzerinde. Her akşam sürmeye devam ediyorum çıkanları kurutsun diye. Aynı zaman da sabah akşam 15 damla propolis içiyorum , elma sirkesi, çörek otu yağı, imutor , bal, yeşil çay . Aralıksız 40 gün yaptım bunları. Alkol sigara ağzıma koymadım. Çok pis gaza geldim. Galiba yeneceğim bu illeti. elma sirkesi içerken tadı iğrenç olsa bile “düşmanımın düşmanı benim dostumdur” deyip kendimi triplere sokuyorum
    Kanka tedavi bitince karaciğerine bi baktır derim 😂

Durum
    Tecrübeli Üye

Kanka tedavi bitince karaciğerine bi baktır derim 😂
    Neyine baktırıcan kullandıklarımın hepsi doğal şeyler. Bunları da yapamıyosan bu illeti yenmeyi bekleme zaten.

Durum
    Tecrübeli Üye

Bugün ufak bi kontrol yaptım ve propolis kurutmuş büyük, küçük demeden hepsini. Derinin hafiften rengi bile açılmış vay arkadaş sağlık fışkırıyor adeta sürdüğüm bölge gençleşti ajhhaja:)) her gün sürmeye devam ediyorum. Özellikle penis üzerinde minik minik nokta kadar küçük yeni siğiller çıkabiliyor. Büyük siğili kuruttu bunlar vız gelir propolise. Su bazlısı bitmeye yakın alkol bazlı sipariş vereceğim. daha etkili olur düşüncesiyle. Şimdilik bu kadar. Kalın sağlıcakla.

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı bloggg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün ufak bi kontrol yaptım ve propolis kurutmuş büyük, küçük demeden hepsini. Derinin hafiften rengi bile açılmış vay arkadaş sağlık fışkırıyor adeta sürdüğüm bölge gençleşti ajhhaja:)) her gün sürmeye devam ediyorum. Özellikle penis üzerinde minik minik nokta kadar küçük yeni siğiller çıkabiliyor. Büyük siğili kuruttu bunlar vız gelir propolise. Su bazlısı bitmeye yakın alkol bazlı sipariş vereceğim. daha etkili olur düşüncesiyle. Şimdilik bu kadar. Kalın sağlıcakla.
    Ben ilk başta 15-20 gün su bazlı propolis sürdüm işe yaramadı sonra açtım koter cihazını çıp çıp çıp 😂.
    Arada bir kriyoterapi yapıyorum
    Arada bir koter yapıyorum. Lakin sıkıldım şu siğillerden artık çünlü yaktıkça ce eee diye çıkıyorlar.
    Tabi eskisi kadar çok çıkmıyor. Cildiye doktorunun tavsiyesine uyup viral yükü düşürsün diye çook küçük siğiller için Aldara kullanıyorum şuan ve kendime 1 ay süre veriyorum.
    Geçmezlerse sülalelerini koterliycem
    Long live Elcom elektrokoter 😂

Durum
    notnow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Ben ilk başta 15-20 gün su bazlı propolis sürdüm işe yaramadı sonra açtım koter cihazını çıp çıp çıp 😂.
    Arada bir kriyoterapi yapıyorum
    Arada bir koter yapıyorum. Lakin sıkıldım şu siğillerden artık çünlü yaktıkça ce eee diye çıkıyorlar.
    Tabi eskisi kadar çok çıkmıyor. Cildiye doktorunun tavsiyesine uyup viral yükü düşürsün diye çook küçük siğiller için Aldara kullanıyorum şuan ve kendime 1 ay süre veriyorum.
    Geçmezlerse sülalelerini koterliycem
    Long live Elcom elektrokoter 😂
    hocam elektrokoteri nereden ne kadar temin ettiniz?

Bu Konu için Etiketler