Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Cildiyeden geldim tanı konuldu

Durum
    Serkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cildiyeden geldim tanı konuldu

Herkese merhaba
    Et beni zannettiğim siğillerime bugün hpv tanısı konuldu.İlk siğil çıktığında inanmak istemedim böyle birşeye siğiller üçe yükselince moralen çöktüm resmen.Forumu keşfettikten sonra herkeste olabileceğini bundan kurtulmanın mümkün olduğunu görünce daha iyimser bakmaya,hpv nin dünyanın sonu olmadığını anladım.Stresten suan cok sigara içsemde azaltıp bırakmayı düşünüyorum.
    Doktor önce dondurdu siğilleri,fucidin isimli kremi 15 gün sürüp kontrole gelmemi söyledi.Ayrıca immunace adında bi vitamin takviyesi yazdı.Ahcc yi tavsiye ettiğini ve bunun için abay pharmanın Japonyadan ithal ettiği ahcc isimli takviyesini önerdi. Çok ilgili bi doktordu.Hpv nin %80-90 atılmasının çok gerçekçi olmadığını bunun %50-60 civarında olduğunu söyledi.
    Dondurma işlemini yaparken biraz sızladı.Biraz önce eve gelip baktigimda dondurulan bölgelerde bi kararma var bu kararma geçici midir?Ahcc yi günlük 3 adet yazdı.Günlük 3 adet yeterli bi doz sayılır mı?Tavsiye ettiği ürün ile Time Health ahcc arasında bi fark var mıdır?Bu konuda tavsiyelerinizi almak istiyorum.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Cildiyeden geldim tanı konuldu

Abay Pharma'nın ahcc'si ile time health'in ahcc'sini araştır. En çok negatif oranı hangisinde olmuş bak derim.
    Ben time health kullandım negatif oldum. Ama burada önemli kriter her ahcc'nin negatif yapmadığı. Özellikle yabancı kaynaklara bakarsan en çok kinoko ahcc ve time health ahcc negatif yapıyor gibi gözüküyor kendin de araştırabilirsin.
    Geçmiş olsun, forumdakiler propolis kullanıyor. Düşünebilirsin bunu da. Birde her gün yeşil çay ve kefir içebilirsin.

Durum
    Serkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Doktorum immunace ve ahcc yi birlikte kullanmanın bi sakıncası olmadığını söyledi.Propolisin iyi geldiğini duymuştum.Bunlara propolis eklenince yanetki yapabilir mi sizce?Doktoruma danışıp propolis almayı düşünüyorum.Ahcc konusunda sana güveniyorum Arya özelden konuşabilir miyiz?

Durum
    istanbullu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Arkasaşlar

Amerika'da ki Kinoko AHCC ile Türkiye'de ki Abay Pharmanın AHCC'si aynı AHCC aralarında ki tek fark miligramı.

Kinoko AHCC şişesinin arkasında "AHCC Trademark of AMINO UP CO., LTD" yazar yani" AHCC bir Japon firması olan ve AHCC'yi geliştiren Amino Up'ın tescilli markasıdır yazar". Yani Kinoko AHCC sattığı üründen Amino Up'a telif öder (ya da öyle birşey)

Abay Pharma'da Amino Up'nın Türkiye'de ki temsilcisidir.

Kinoko AHCC 500mg ve 750mg lik şişelerde satılır. Abay Pharmanı AHCC si ise yanlış hatırlamıyorsam 400mg dir.

Durum
    swiss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Ben de Amino Up ın AHCC sini kullandım. 45 kapsül olan kutuyu 300 liraya almıştım geçen ay eczaneden. ama her insan her ay 600 tl veremez. AHCC alamayacaklar sigarayı, cipsi, kolayı vs. tamamen hayatlarından çıkarıp meyveye abansınlar. o da immune sistemi güçlendirme adına güzel bir hareket olur.

Bu Konu için Etiketler