Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Arkadaşlar çok çaresizim bir akıl verin 18'den küçük olma sorunsalı

Durum
    Sister09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Arkadaşlar çok çaresizim bir akıl verin 18'den küçük olma sorunsalı

Pazartesi doktora gideceğim ama yaşım daha 17 ve ailemle birlikte gidemem doktora cildiyeye gideceğim ilk ağzımdaki lezyonları göstersem sonra vajina kısmında da var desem muayene eder ya da yakar mi siğilleri sizce Zeynep Kamile gideceğim çoğunuzun böyle bir sıkıntısı olmamıştır ama tavsiyelerinizi bekliyorum

Durum
    cgdmsrgll - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Arkadaşlar çok çaresizim bir akıl verin 18'den küçük olma sorunsalı

muayene eder tabi ama islem konusunda emin degilim bi sikinti cikacagini dusunmuyorum. Eger agizda yoksa ve sigilin disardaysa kendi yontemlerinle sigilleri yok edebilirsin.
    Alıntı Sister09 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pazartesi doktora gideceğim ama yaşım daha 17 ve ailemle birlikte gidemem doktora cildiyeye gideceğim ilk ağzımdaki lezyonları göstersem sonra vajina kısmında da var desem muayene eder ya da yakar mi siğilleri sizce Zeynep Kamile gideceğim çoğunuzun böyle bir sıkıntısı olmamıştır ama tavsiyelerinizi bekliyorum

Durum
    Sister09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Arkadaşlar çok çaresizim bir akıl verin 18'den küçük olma sorunsalı

Alıntı cgdmsrgll Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    muayene eder tabi ama islem konusunda emin degilim bi sikinti cikacagini dusunmuyorum. Eger agizda yoksa ve sigilin disardaysa kendi yontemlerinle sigilleri yok edebilirsin.
    Vajinada vardı ilk şimdi de ağızda çıktı ilk verrutol kullandım kar etmedi propolis kullandım bir hafta kadar alerji yaptı üstüne siğillerim arttı bence evde müdahale etmek çok yanlış doktor şart ama bakalım pazartesi yazacağım olanları