Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Cildiyeden geliyorum ağız lezyonu

Durum
    Negatif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cildiyeden geliyorum ağız lezyonu

Ağzımda 3 tane oluşum vardı birisi damağımda toplu iğne ucu gibi bir şey çıktı dilime geliyordu ama doktor ona damagın doğal yapısı bazen olur dedi diğeri diş etimde beyazlık vardı Ama çok minikti onada çok küçük bir şey diyemem büyürse gel dedi ama bence aft dedi siğil değildir dedi yanagımda beze gibi bir şey çıkta onada bir şey değil dedi ama emin tatmin olamadım sanırım damagımda ki dilime değiyor hissediyorum yani

Durum
    Sister09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Cildiyeden geliyorum ağız lezyonu

Alıntı Negatif Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ağzımda 3 tane oluşum vardı birisi damağımda toplu iğne ucu gibi bir şey çıktı dilime geliyordu ama doktor ona damagın doğal yapısı bazen olur dedi diğeri diş etimde beyazlık vardı Ama çok minikti onada çok küçük bir şey diyemem büyürse gel dedi ama bence aft dedi siğil değildir dedi yanagımda beze gibi bir şey çıkta onada bir şey değil dedi ama emin tatmin olamadım sanırım damagımda ki dilime değiyor hissediyorum yani
    Benim de ağzımda dilimin altında oluşumlar var ve diş etimde beyazlamalar pazartesi gideceğim dediklerini yazarım

Durum
    bloggg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Benim de dilimin altında toplu iğne ucu kadar küçük sivilce gibi 2 adet kırmızı renkli oluşum var ama siğil midir emin olamıyorum. Telefonun flaşıyla baktım yine de tam belli olmuyor. Teşhisi koyamadım. İnşallah değildir. küçücük nokta kadar bir şey. Karnabahara falan da benzemiyor yani

Durum
    bloggg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Ağıza bulaştıysa nasıl geçer bu büyük ihtimal bulaşmıştır diye düşünüyorum. 2 kez oral seks de oldu çünkü. Genital bölge sorununu propolisle çözdüm gibi. ne lanet bir şeymiş, kafaya takmayayım diyorum,, bir yandan da korkuyorum. Ağız içi erkekler için cinsel organdan bile daha karmaşık bir sorun bence.